Rozrywka i wypoczynek » Sport

100 lat wagi ciężkiej

100 lat wagi ciężkiej
Zobacz więcej zdjęć »
Marcowy wieczór na antenie ESPN Classic może oznaczać tylko jedno – bokserską wagę ciężką w najlepszym wydaniu. ESPN Classic jak zwykle nie zawiedzie! W kwietniu na antenie ESPN Classic prawdziwe święto boksu.

Zobaczymy największe gwiazdy tej dyscypliny takie jak Max Schmeling, Primo Carnera czy Ingemar Johansson a wszystko to w godzinnym dokumencie wyświetlanym w tym miesiącu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Warto również zauważyć jak wiele z tych znanych nazwisk pochodzi z Europy a nie USA. Zobaczymy rzadki materiał z poza ringu o niesamowitej karierze Johnsona - wszystkie walki oraz historia jego burzliwego życia. Będzie można podziwiać klasyczne walki Georga "Orchid Man" Carpentiera z Dickiem Smithem, Georgem Cookiem, Joe Becketem i Marcelem Neilem. Wielkie walki w karierze Maxa Schmelinga, to przede wszystkim słynny pojedynek z Joe Louisem. Walka reklamowana była jako swastyka kontra Ameryka!

ESPN Classic proponuje również program o bokserze wagi ciężkiej George'u Foremanie oraz jego walkach z Joe Frazierem i Kenem Nortonem. ESPN Classic zaprasza również na fascynujący wywiad z Foremanem z 1992 roku. Fanów boksu poruszy zapewne historia Joe Louisa, który został pierwszym czarnoskórym mistrzem uwielbianym przez Amerykańską publikę.

Będąc przy amerykańskich bokserach, nie można zapomnieć również o wielkim Tysonie! ‘Bestia’ zaatakuje min. Younga, Scaffa, Jaca, Jamesona i Tillisa! Seria o boksie nie może się oczywiście obejść bez legendarnego Muhammeda Ali! W programie Ali walczy z Georgem Foremanem w "Rumble in the Jungle", jedna z najlepszych walk w historii boksu! Bokserskie emocje gwarantowane!

Zapraszamy od 12 do 26 marca, o godz. 20:00/20:30

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »