Technologie » Telekomunikacja

20.11.2013 AutoPilot – przyjazna nawigacja, nowe mapy

Popularny program do nawigacji, autorstwa czeskiej firmy MapFactor, do którego łódzka spółka Emapa dostarcza dane mapowe, właśnie pojawił się na rynku w nowej, uaktualnionej wersji. Ostatnia, 12.3 wersja programu wyposażona została w mapę Polski z września 2013.

Najnowsze dane mapowe (MapSet Polska) znacznie odbiegają od zawartej dotychczas w programie mapie Polski z grudnia 2012 roku. W porównaniu z poprzednią edycją programu AutoPilot, przybyło prawie 10tyś km dróg, 36 nowych planów miejscowości, 221 miejscowości oraz ponad 4000 punktów użyteczności publicznej (POI). Znacznie wzrosła liczba punktów adresowych, bo aż o ponad 130 tyś i sięgnęła już niebagatelnej liczby 2,4 mln. Najnowsze dane mapowe, każdy użytkownik urządzeń wyposażonych w systemy Windows CE, Windows Mobile oraz Pocket PC może przez 7 dni testować bezpłatnie pobierając demo programu ze strony internetowej http://www.autopilot.pl/demo/.

AutoPilot to przyjazny program do nawigacji dla ceniących prostotę i elegancję tradycjonalistów, korzystających z urządzeń typu Pocket PC oraz PND. Jest to aplikacja stworzona z myślą o użytkowniku - prosta w obsłudze, funkcjonalna, a zarazem wyposażona w jedną z najpopularniejszych na rynku nawigacji mapę Polski. AutoPilot kierowany jest przede wszystkim do użytkowników indywidualnych nawigacji. Jednak ze względu na zawartą domyślnie w programie opcję Truck stanowi także w pełni wystarczające narzędzie do zarządzania flotą transportową.

Program występuję również w 2 wersjach wyposażonych w mapę Europy od cenionego dostawy, firmy TomTom: AutoPilot Europa oraz AutoPilot Europa Truck (zawierający utrudnienia dla pojazdów ciężarowych podróżujących po krajach europejskich).

Od listopada produkt w najnowsze wersji dostępny jest w sprzedaży na: www.autopilot.pl/sklep/.

 

###

 

 

Kontakt dla mediów:

Marcin Maroszek

Menedżer ds. Projektów Marketingowych i PR

m.maroszek@emapa.pl

tel. kom.: +48 693 356 128

 

 

INFORMACJE DODATKOWE: Emapa

 

Spółka Emapa powstała w 2001 roku jako spółka-córka firmy Cartall – jednego z najdłużej

działających w Polsce Wydawnictw Multimedialnych. Celem Spółki Emapa od samego początku było zaspokojenie coraz bardziej wyspecjalizowanych potrzeb klientów w zakresie

profesjonalnych systemów logistycznych i systemów informacji przestrzennej oraz wysokiej

jakości map cyfrowych. Efektem pracy zespołu specjalistów GIS jest rodzina systemów Emapa, tworzonych przy uwzględnieniu specyfiki poszczególnych branż. Asortyment Spółki Emapa obejmuje same dane cyfrowe (najdokładniejsza mapa Polski, kompletna mapa Europy i przejazdowa mapa Azji), zaawansowaną technologię umożliwiającą ich wykorzystywanie zgodnie z potrzebami Klienta (serwer MapCenter), jednostanowiskowe aplikacje do profesjonalnego wytyczania tras, współpracy z monitoringiem (Emapa Transport+, Emapa Transport Europa, Emapa Transport+ Europa) analiz geoprzestrzennych (Emapa GeoMarketing) oraz ich sieciowe odpowiedniki (seria GeoNet). Priorytetem biznesowym Emapy są zaawansowane technologicznie rozwiązania dla wymagającego klienta biznesowego. Więcej informacji o firmie można uzyskać na stronie www.emapa.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marcin Maroszek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »