Firma » Biznes

5 lat wspólnych zakupów – Okazje.info stawia na Wiarygodność

5 lat wspólnych zakupów – Okazje.info stawia na Wiarygodność
Zobacz więcej zdjęć »
Z raportu Gemius SA wynika, że aż 74% klientów e-sklepów przed dokonaniem zakupu zapoznaje się z opiniami wystawionymi przez innych kupujących.

Dla popularnych narzędzi e-commerce, jakimi są Porównywarki Cen, oznacza to konieczność dostarczenia internautom kompleksowych informacji zakupowych, w tym także o rekomendacjach pozostałych konsumentów. Okazje.info postanowiło uczcić swoje 5. Urodziny wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom.

 

Obecnie trzecia pod względem zasięgu porównywarka cen w Polsce wystartowała 5 listopada 2007 roku. Miesięcznie serwis odwiedza ponad 4,5 miliona internautów przeglądających 11 milionów ofert w 3,5 tysiąca kategorii produktowych. Korzyści z rosnącej popularności serwisu odczuwają przede wszystkim współpracujące z porównywarką sklepy – a uwieńczeniem pięcioletnich działań skierowanych do nich jest powołanie do życia Programu Wiarygodne Opinie.

Najnowszy projekt Porównywarki jest przeznaczony dla sprzedawców, którzy chcą świadomie zarządzać wartościowymi opiniami o swoim sklepie, budując jednocześnie wizerunek i zaufanie do marki. Z programu skorzystało już kilkudziesięciu sprzedawców, a integracja z nim jest dostępna lub wdrażana na największych technologiach sklepowych (RedCart, eCommerce24h, Shoper).  

Naszym priorytetem jest dostarczanie efektywnych i ekonomicznych rozwiązań, które pomagają Kupującym kupować, a Sprzedającym – sprzedawać. – mówi Piotr Broniarczyk, CEO Okazje.info - Nieustannie wprowadzamy nowe funkcjonalności - tylko w tym roku utworzyliśmy 1500 nowych kategorii, zoptymalizowaliśmy strony produktów i listingi oraz udostępniliśmy internautom rankingi prezentujące preferencje zakupowe. Program Wiarygodne Opinie to prezent dla naszych partnerów, którym chcemy podziękować za 5 lat wspólnej pracy.

Do końca 2012 roku Okazje.info planują skupić swoje działania na optymalizacji usług skierowanych do partnerów biznesowych. Oznacza to nie tylko udoskonalanie Programu Wiarygodne Opinie, ale i zacieśnienie współpracy reklamowo-kontekstowej z kluczowymi kooperantami. Celem obecnych oraz planowanych działań jest znaczące wzmocnienie zasięgu i pozycji rynkowej Porównywarki w niedalekiej przyszłości.

 

 

Więcej o Programie Wiarygodne Opinie: http://www.okazje.info.pl/s/wiarygodne-opinie-dla-sklepow.html

Porównywarka cen Okazje.info http://www.okazje.info

Kontakt: Aleksandra Lisiecka, PR&Marketing Assistant, 42 235 13 11,  a.lisiecka@okazje.info.pl

Okazje.info to piąty pod względem zasięgu serwis e-commerce w Polsce* i zarazem najszybciej rozwijająca się porównywarka cen. Miesięcznie serwis odwiedza ponad 4,5 miliona użytkowników, przeglądając oferty z 3,5 tys. kategorii produktowych.

Z usług Okazje.info korzysta ponad 2500 sklepów internetowych i marketów, prezentujących swoje oferty i gazetki reklamowe. Elastyczne warunki współpracy i szeroka oferta usług promocyjnych (pozycjonowanie ofert, akcje specjalne, display, Program Wiarygodne Opinie) gwarantują dotarcie do wybranych grup klientów i wysoką efektywność działań marketingowych.

* Megapanel, wrzesień 2012 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Porównywarka cen Okazje.info
http://www.okazje.info.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »