Technologie » AGD - RTV

6 lat podbojów cenowych z SATURNEM

6 lat podbojów cenowych z SATURNEM
Zobacz więcej zdjęć »
Sieć SATURN ma już 6 lat. Z tej okazji sklepy SATURN w całej Polsce przygotowały dla swoich klientów wyjątkową ofertę produktów z zakresu elektroniki użytkowej. 21 października ruszyła akcja urodzinowa pod hasłem „6 lat podbojów cenowych”.

Marka SATURN zadebiutowała w Polsce w październiku 2004 roku otwierając 2 sklepy w Warszawie (C.H. Arkadia oraz C.H. Janki). Aktualnie SATURN posiada 15 marketów w 10 miastach Polski. Najwięcej, bo aż 5 sklepów zlokalizowanych jest w Warszawie, dzięki czemu marka SATURN jest w Stolicy niekwestionowanym liderem rynku elektroniki użytkowej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Z okazji jubileuszu SATURN przygotował dla klientów specjalną ofertę pod hasłem  „6 lat podbojów cenowych". Od 21 do 27 października klienci mogą kupić kilkadziesiąt specjalnie wybranych produktów w wyjątkowo niskich cenach, np. telewizor LED Philips 32", model 32 PFL 5605 w cenie 1999 zł. To tylko jeden z szerokiej listy produktów, które pozytywnie zaskoczą rynek i konsumentów.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wioletta Batóg

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »