Technologie » Komputery

Polska premiera iPad’a w sklepach Media Markt i SATURN

Polska premiera iPad’a w sklepach Media Markt i SATURN
Zobacz więcej zdjęć »
Miłośnicy nowoczesnych technologii i mobilności od 30 listopada mogą w pełni cieszyć się możliwością zakupu kultowego już urządzenia - tabletu iPad firmy Apple. W sklepach sieci Media Markt i SATURN dostępne są różne modele iPad’a, które zadowolą najwybredniejszych koneserów.

Długo oczekiwana oficjalna premiera iPada na rynku polskim w wolnej sprzedaży właśnie ma miejsce. Media Markt i SATURN są autoryzowanymi sprzedawcami iPad'a w Polsce. Dzięki temu fani najnowszych rozwiązań technologicznych  mogą w naszych sklepach zrealizować swoje marzenia i dopasować do własnych upodobań jeden z kilku modeli tego urządzenia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W ofercie marketów Media Markt i SATURN znajduje się 6 modeli iPad'a. W odróżnieniu od dotychczas dostępnych na rynku  premierowa wersja przygotowana jest dla polskiego konsumenta W urządzeniu zainstalowano oprogramowanie w polskiej wersji językowej., które zawiera wiele nowinek technicznych"

  • Multitasking  
  • tworzenie folderów
  • możliwośc wydruku poprzez Wi- Fi
  • Find my iPad 
  • Air Play 

oraz wyjątkowy wyświetlacz Multi-Touch o przekątnej 9,7 cala.

Zrożnicowanie modeli oraz szeroki wachlarz cenowy iPad'ów pozwoli każdemu klientowi dobrać urządzenie do indywidualnych preferencji. Cena najtańszego modelu z pamięcia 16GB i Wi-Fi wynosi 2099 zł. Najwyższy model iPad z Wi-Fi i 3G posiadający pamięć operacyjną 64GB kosztuje 3299 zł.

Szczegóły na stronach:

http://www.mediamarkt.pl/

http://www.saturnplanet.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wioletta Batóg

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »