Firma » Reklama

W Media Markt mistrzowie nie płacą

W Media Markt mistrzowie nie płacą
Zobacz więcej zdjęć »
Akcja konkursowa sieci Media Markt wkroczyła w decydującą fazę rozgrywek. Klienci, którzy między 4 a 11 czerwca przystąpili do gry i wytypowali prawidłowo finałową parę drużyn Mundialu w RPA otrzymają zwrot pieniędzy za dokonane zakupy.

 Trwający od 4 czerwca konkurs "Mistrzowie nie płacą" cieszył się dużym zainteresowaniem kupujących. Aby wziąć udział w grze należało dokonać zakupów za minimum 200 zł i zarejestrować się na stronie www.mediamarkt.pl. Kolejnym krokiem było podanie nazwy dwóch drużyn, uczestników Mistrzostw Świata, które zmierzą się w finałowym meczu 11 lipca. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Spośród osób uprawnionych do udziału w akcji (zrobili zakup powyżej 200 zł), ponad 50% klientów wzięło udział w konkursie. Głosy piłkarskich fanów były bardzo zróżnicowane. Według klientów  Media Markt w finale mistrzostw zagrają Brazylia i Hiszpania (ponad ¼ wszystkich głosów). Na drugim miejscu klienci typowali Brazylię i Niemcy. 

Rozstrzygnięcie konkursu „Mistrzowie nie płacą” już za 3 tygodnie. Do tego czasu wszyscy uczestnicy mocno trzymają kciuki za swoich faworytów oraz za wygraną – zwrot gotówki za dokonane w sieci Media Markt zakupy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wioletta Batóg

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »