Technologie » Komputery

704 XL od teraz w zestawie

704 XL od teraz w zestawie
Zobacz więcej zdjęć »
Niezwykle wydajny i opłacalny atrament BPH704XLBK w parze z BPH704XLC – jednym z pierwszych alternatywnych kolorowych tuszów do drukarek HP Deskjet Ink Advantage 2060. Tak prezentuje się najnowszy zestaw wysokiej jakości atramentów marki Black Point.

Zestaw BPH704XL oferowany przez Black Point gwarantuje użytkownikom wysokiej jakości wydruki i dużo większą opłacalność. Najnowszy duet jest przeznaczony do popularnego wielofunkcyjnego urządzenia HP Deskjet Ink Advantage 2060.

BPH704XLBK debiutował na rynku w grudniu minionego roku. Jego największym atutem jest wydajność przewyższająca atrament producenta sprzętu o 220 stron. Tusz Black Pointa drukuje 700 stron, podczas gdy materiał producenta sprzętu – 480 stron. BPH704XLBK pozwala też obniżyć koszty wydruku o 3 grosze za stronę, co daje użytkownikowi opłacalność wyższą o 46%.

BPH704XLC jest jednym z pierwszych alternatywnych atramentów tego typu dostępnych na rynku. Jego wydajność wynosi 200 stron – tyle samo, co tusz producenta sprzętu. – Jest to jeden z top produktów, często poszukiwany przez użytkowników. Z uwagi na nasz know-how technologiczny i dostęp do wysokiej jakości komponentów, Black Point może oferować kolorową 704 jako jeden z pierwszych na rynku – mówi Piotr Drzewiecki menedżer produktu Black Point S.A.

Zestaw BPH704XL należy do linii Black Point XL  - grupy atramentów, które dzięki połączeniu wysokich parametrów i atrakcyjnej ceny gwarantują opłacalne wydruki. Obecnie na rynku znajduje się już ponad 30 produktów z tej serii. Łączy je wysoka jakość i wydajność większą średnio o ponad 30% w porównaniu do materiałów producentów sprzętu.  Stabilne parametry najnowszego zestawu potwierdzają normy ISO. Wydajność  BPH704XLBK i BPH704XLC została sprawdzona zgodnie z normą ISO/IEC 24711:2006. Produkty są objęte najszerszym pakietem gwarancyjnym na rynku, który obejmuje atrament i drukarkę, w której jest używany.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »