Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

A za oknem jesień

Za nami pierwszy śnieg. Choć ziemia stała się na chwilę biała, to przecież nadal mamy środek złotej jesieni. Nadal na drzewach, z których zjechał mokry śnieg, widzą żółte i czerwone liście. Nadal całe połacie trawników pokrywają odcienie złotawego brązu.


Kiedy wieczory stają się  krótsze, a i liści na drzewach coraz mniej, zwracajamy się bardziej w stronę wnętrza domu. Do wiosny będziemy się opatulać, a nasze domy będą miały zamknięte okna, uchylane tylko dla szybkiego przewietrzenia. To dłuższe przebywanie w domostwach pozwala też na większe nad nimi skupienie. Zastanówmy się nad jesienną dekoracją. Oczywiście najlepsze do tego będą dary jesieni, liście, kasztany czy jarzębina.

Bukiety ze strony kwiaciarni Poczta Kwiatowa wniosą do Państwa wnętrz ten niesamowity, jesienny klimat. Przyjrzyjmy się bliżej Jesiennej Kolekcji. Prześliczna kompozycja z wrzosem i jabłkami to idealna propozycja do jadalni. Postawiony na stole, w otoczeniu kilku świeczek stworzy ciepły klimat domowego ogniska.

Kompozycja Tajemniczy Ogród doskonale ozdobi sypialnię. Miłe kolory sprawią, że będziemy mieć kolorowe sny, a rano przebudzi nas widok uroczych i pachnących kwiatów.

Bukiet złocisty wniesie do każdego wnętrza tę nostalgiczną nutkę pożegnania lata. A jednocześnie, gdy postawimy go w pobliżu okna i pozwolimy, by słońce oblało go swoimi promieniami, poczujemy jak nasze serce również ogrzewa się w cieple naszego domu. Jak miło jest wówczas zasiąść z bliskimi do popołudniowej herbaty z cytryną i malinami. Ogrzejmy się już teraz dopieszczając nasze zmysły, a chłód jesieni nas nie dosięgnie.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poczta Kwiatowa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »