Technologie » Telekomunikacja

Aastra zdobywcą nagrody dla Partnera Roku HP AllianceOne w kategorii Networking

Aastra zdobywcą nagrody dla Partnera Roku HP AllianceOne w kategorii Networking
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Aastra została uhonorowana nagrodą w programie partnerskim HP AllianceONE. Przyznawane najlepszym partnerom w kategorii technologii sieciowych wyróżnienie jest wyrazem uznania dla rozwiązań firmy Aastra - telefonii IP i aplikacji Unified Communications (UC).

Integracja rozwiązań Aastra z produktami sieciowymi HP, umożliwia firmom korzystanie z zalet bezpiecznej, niezawodnej i opartej na otwartych standardach telefonii VoIP oraz usług Unified Communications. Dzięki niższym całkowitym kosztom użytkowania i łatwemu procesowi wdrożenia, rozwiązania te pozwalają menedżerom IT zaoszczędzić czas poświęcany na konserwację sieci.

 

„Aastra była jedną z firm, która tworzyła HP Networking Specialization w ramach programu HP AllianceONE. Od samego początku nasza współpraca układała się pomyślnie, czego dowodem jest rzesza zadowolonych klientów na całym świecie. Jedną z przyczyn naszego sukcesu jest fakt, że Aastra i HP podzielają wiele wspólnych wartości, takich jak otwarte standardy w telekomunikacji czy  konkurencyjna cena użytkowania sieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że HP doceniło wartość naszych wzajemnych relacji przyznając firmie Aastra tytuł partnera roku w kategorii technologii sieciowych” – mówi Yves Laliberte, wiceprezes wykonawczy firmy Aastra.

 

„Aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów, przedsiębiorstwa muszą pracować nad skróceniem czasu wprowadzenia produktu na rynek i czasu osiągnięcia pierwszych korzyści” – mówi Duncan Campbell, wiceprezes ds. infrastruktury adaptacyjnej w HP. „Z partnerami takimi jak Aastra, HP stara się zwalczać sztywne nawyki myślenia o IT, oferując infrastrukturę zaprojektowaną specjalnie w celu obniżenia kosztów i zapewnienia podstaw dla elastycznej dostawy usług” dodaje Duncan Campbell.

 

Członkowie programu HP AllianceONE Networking Specialization poddawani są drobiazgowemu procesowi składającemu się z certyfikacji technologicznych gwarantujących interoperacyjność, optymalizację efektywności i uproszczony proces wdrażania. W rezultacie klienci mogą być pewni, że otrzymawww.aastra.com.

 

 

 

Informacje o Aastra Polska

 

Aastra Polska jest polską częścią firmy Aastra Technologies Limited (zwanej w skrócie Aastra), globalnego dostawcy rozwiązań z zakresu komunikacji dla przedsiębiorstw. Z siedzibą w Concord w kanadyjskim stanie Ontario Aastra rozwija i dostarcza innowacyjne produkty i aplikacje komunikacyjne dla biznesu. Aastra jest obecna na całym świecie – zainstalowała ponad 50 milionów linii i jest pośrednio lub bezpośrednio obecna w ponad 100 krajach.

Aastra w całości i wyłącznie zajmuje się rozwiązaniami z zakresu komunikacji dla przedsiębiorstw

i ma jedną z najbardziej kompleksowych ofert na rynku rozwiązań zunifikowanej komunikacji, szytych na miarę potrzeb klientów. Wśród oferowanych przez Aastrę produktów znajdują się bogate w funkcje serwery telekomunikacyjne dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich skalowalne wersje dla bardzo dużych przedsiębiorstw, rozwiązania zintegrowania systemów mobilnych, call center oraz szeroki wybór terminali. Dzięki wykorzystywaniu otwartych standardów Aastra pozwala przedsiębiorstwom na wydajniejszą komunikację i współpracę.

Więcej informacji o firmie Aastra oraz jej ofercie znajduje się na stronie www.aastra.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 9 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »