Technologie » Komputery

ABC Data S.A. podpisała umowę dystrybucyjną z firmą Point of View

ABC Data S.A. podpisała umowę dystrybucyjną z firmą Point of View
Zobacz więcej zdjęć »
Point of View, firma znana na całym świecie z produkcji kart graficznych, notebooków i tabletów w październiku tego roku podpisała umowę dystrybucyjną z ABC Data S.A., czołowym dystrybutorem IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Umowa dystrybucyjna z firmą Point Of View poszerza portfolio ABC Data S.A. o popularną obecnie i pożądaną grupę produktów jaką są tablety. Umowa została podpisana na dystrybucję w Polsce.

Wciąż rozwijamy kategorie produktowe w spółce ABC Data, czego dowodem jest właśnie podpisana umowa dystrybucyjna z firmą Point Of View. Wzbogacając nasz asortyment, mamy na uwadze, przede wszystkim naszych klientów. Chcemy, aby mogli oni wybierać spośród  najlepszych, oferowanych produktów” – mówi Bartosz Chentko, Business Unit Manager w spółce ABC Data.

Urządzenia Point Of View pracują na systemie operacyjnym Android 4.0 i posiadają duże, pojemnościowe ekrany dotykowe LCD.  Dodatkowo, tablety cieszą się wysokiej jakości grafiką, co z pewnością ucieszy miłośników gier na urządzeniach mobilnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ABC Data
http://www.abcdata.com.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »