Technologie » Komputery

ACTION S.A. szkoli resellerów

We wrześniu odbędą się kolejne cztery warsztaty dla partnerów firmy ACTON S.A. Tym razem roadshow odwiedzi cztery miasta: Warszawę, Katowice, Poznań i Gdańsk.

Resellerzy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą rozwiązań serwerowych i pamięci masowych spod znaku Actina Solar. Wrześniowy roadshow jest istotnym elementem budowania relacji z kanałem sprzedaży wpisanym w strategię programu partnerskiego Actina Solar.

 

Eksperci z ACTION odwiedzą cztery duże miasta: 12 września Warszawę, 14 września Katowice, 15 września Poznań i 16 września Gdańsk. Tematem wiodącym szkolenia są platformy serwerowe firmy Supermicro oraz procesory AMD Opteron, które ACTION oferuje jako autoryzowany dystrybutor oraz producent serwerów Actina Solar. W trakcie warsztatów uczestnicy wezmą udział w szkoleniach poświęconych serwerom  1-, 2- i 4-procesorowym oraz rozwiązaniom zaprojektowanym dla dużych firm i instytucji naukowych. Od strony oprogramowania uczestnicy zapoznają się bliżej z możliwościami i szansami jakie daje Open Source i Linux w wydaniu Red Hat. Całość uzupełni prezentacja zabezpieczeń serwerowni firmy EVER.

 

„Każde organizowane przez nas roadshow to doskonała okazja na spotkanie z partnerami. Połączenie części teoretycznej z praktyczną prezentacją omawianych rozwiązań jest najlepszą metodą na pozyskanie i edukację partnerów, a to ma dla nas kluczowe znaczenie w rozwoju programu partnerskiego Actina Solar” – mówi Marcin Bogusz, Pełnomocnik Zarządu ACTION S.A. ds. zaawansowanych technologii.

 

Jeden z paneli będzie poświęcony serwerom macierzowym Actina Solar, nowej kategorii produktów w ofercie ACTION.

 

„Podczas warsztatów chcemy m.in. zaprezentować najnowsze produkty spod znaku Actina Solar – pamięci masowe. Pokażemy resellerom rozwiązania przeznaczone zarówno dla sektora MSP, jak i dla większych podmiotów, służące do przechowywania znacznych ilości danych” – dodaje Artur Flinta, Kierownik Produktu Pamięci Masowych w ACTION S.A.

 

W każdym ze szkoleń mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby z jednej firmy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy partnerzy otrzymają imienne certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach.  Formularz znajduje się na stronie http://szkolenia.action.pl/roadshow/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »