Firma » Biura

Adgar ogłasza „zielony” konkurs pod hasłem „Green Your Mind” dla pracowników swojego kompleksu

Adgar ogłasza „zielony” konkurs pod hasłem „Green Your Mind”  dla pracowników swojego kompleksu
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Adgar Postępu sp. z o.o., właściciel kompleksu biurowego Adgar w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie, stara się o certyfikat środowiskowy LEED dla tego zespołu budynków.

Z tej okazji, od 6 listopada 2012 r. firma organizuje konkurs dla pracowników kompleksu pod hasłem „Green Your Mind”, czyli „nastaw się na zielone rozwiązania”. Zabawa ma na celu zachęcenie 3 000 osób zatrudnionych w budynkach Adgar Plaza A, Adgar Plaza B oraz Adgar Business Centre do poszukiwania ekologicznych rozwiązań w ich codziennej pracy. Ich zmagania będzie można śledzić na profilu kompleksu Adgar na Facebooku, pod adresem:  www.facebook.com/KompleksAdgar

Konkurs „Green Your Mind” rozpocznie się w tym roku, a w przyszłości planowane są kolejne edycje. Pierwsza z nich rusza na początku listopada 2012 roku, a rozstrzygnięcie nastąpi w połowie grudnia. Aby wziąć udział w rywalizacji, osoby zatrudnione w biurowcach należących do kompleksu Adgar powinny „polubić” stronę kompleksu na portalu Facebook, a następnie zrealizować zadanie konkursowe. Pierwsze polega na wykonaniu i opublikowaniu na profilu kompleksu „zielonego zdjęcia”, które będzie przedstawiało rozwiązania lub zachowania przyjazne dla środowiska. Zwycięzcy, czyli osoby, przy których pracach najwięcej osób kliknie przycisk „lubię to”, otrzymają nagrody, takie jak Apple iPad 4 Retina 64GB WiFi 4G, e-book AMAZON KINDLE DX 3G 9.7 " oraz smartphone Samsung galaxy S3 16GB.

„Wpadliśmy na pomysł organizacji konkursu w związku ze staraniami o certyfikat LEED. Podczas tego procesu będziemy współpracowali z najemcami i ich pracownikami, którzy mogą m.in. wprowadzić zasady dokonywania odpowiedzialnych zakupów, wybierać bardziej ekologiczne produkty i rozwiązania. Pomyśleliśmy, że warto zachęcać wszystkich pracujących w naszym kompleksie do kształtowania zachowań przyjaznych środowisku w miejscu pracy i nie tylko. Mam nadzieję, że taka forma inspiracji do zielonych rozwiązań przypadnie wszystkim do gustu. Opracowując formułę konkursu zdecydowaliśmy, że będziemy premiować pomysłowość i poczucie humoru. Zależy nam na budowaniu w naszym kompleksie przyjaznych warunków pracy, a konkurs «Green Your Mind» będzie dodatkowo okazją do bliższego poznania się pracowników różnych firm” – powiedział Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd.

Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 m2 oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 m2. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 39 000 m2 zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy.

Kompleks najwyższej jakości budynków biurowych Adgar to doskonała lokalizacja do prowadzenia biznesu, oferująca wartość dodaną dla najemców. Mogą oni korzystać z nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squasha, restauracji, kawiarni oraz centralnej serwerowni o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Ponadto kompleks jest wyposażony w dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu, co zapewnia możliwość pracy w przypadku awarii sieci miejskiej oraz system klimatyzacji z kontrolą wilgotności. W budynkach Adgar Plaza zainstalowano także zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń. Oferowane są również usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, Internet, WiFi).


Adgar Investments & Development Ltd. to spółka publiczna działająca w sektorze nieruchomości notowana na giełdzie papierów wartościowych w Tel Awiwie. Należy ona do Grupy Zur Shamir, jednego z wiodących holdingów działających w branży finansowej, ubezpieczeniowej i nieruchomości. W 1994 roku Grupa Zur Shamir kupiła firmę Adgar Investments & Development Ltd., a następnie przekształciła ją w wyspecjalizowaną spółkę działającą na rynku nieruchomości zarówno w Izraelu, jak i na rynkach międzynarodowych.

Firma Adgar Investments & Development Ltd. zarówno bezpośrednio, jak i za pomocą swoich przedstawicielstw, inwestuje w rentowne aktywa nieruchomościowe, głównie powierzchnie biurowe, zlokalizowane w Izraelu oraz za granicą. Firma działa na terenie Izraela, Kanady, Belgii i Polski. Obecnie spółka posiada 31 nieruchomości o łącznej powierzchni 305 000 m2.

W Polsce Adgar działa za pośrednictwem spółek córek o nazwach Adgar Postępu Sp. z o.o. oraz Adgar Poland Holdings Sp. z o.o. sp. k. Do projektów zrealizowanych przez firmę zalicza się projekty biurowe: Konstruktorska oraz Adgar Business Centre o łącznej powierzchni 19 200 m2 zlokalizowane w Warszawie. Obecnie firma jest zaangażowana w realizację najnowocześniejszego kompleksu biurowego w Warszawie, czyli Adgar Plaza o całkowitej powierzchni 27 000 m2, który łącznie z Adgar Business Centre tworzy kompleks Adgar wyposażony w wyjątkową infrastrukturę sprzyjającą pracy oraz rekreacji. Kompleks Adgar jest dogodnie usytuowany w centrum biznesowym w dzielnicy Mokotów.

Więcej informacji na temat kompleksu Adgar pod adresem: www.adgar.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Questia Sp. z o.o. Communications Management Consultants
http://www.questiapr.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »