Firma » Reklama

Agencja 21 PRomuje IPL w rewolucyjnej cenie

Agencja 21 PRomuje IPL w rewolucyjnej cenie
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja 21 odpowiada za obsługę PR konferencji prasowej sieci salonów fotodepilacji i fotoodmładzania No+Vello, która wchodzi na polski rynek. Spotkanie z mediami odbędzie się 26 stycznia w Warszawie.

No+Vello oferuje swoje usługi w ponad 600 salonach w Hiszpanii, Portugalii, Rumunii, Bułgarii, Meksyku, Brazylii, we Włoszech, a teraz także w Polsce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podczas konferencji prasowej zaprezentowana zostanie metoda fotodepilacji i fotoodmładzania stosowana w gabinetach No+Vello, będzie można również porozmawiać z przedstawicielami mieszczącego się w Hiszpanii zarządu firmy. Cecha, która wyróżni usługi No+Vello na polskim rynku to z pewnością ich cena – IPL będzie dostępny także dla klientów z nieco mniej zasobnym portfelem.

Cieszymy się z możliwości towarzyszenia debiutowi marki No+Vello na polskim rynku. Mamy nadzieję, że dzięki jakości i dostępności usług oferowanych przez No+Vello w szybkim czasie staną się one rozpoznawalne przez szeroką grupę odbiorców w Polsce  – mówi Monika Dąbrowska, Managing Director w Agencji 21.


Kontakt dla mediów
Agnieszka Sabat
Agencja 21
tel. +48 22 511 13 85
E-mail:agnieszka.sabat@agencja21.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »