Moda » Odzież

Akademia prasowania

Akademia prasowania
Zobacz więcej zdjęć »
Jak należy prasować spódnice „bombki”, plisowane sukienki i eleganckie koszule? Odpowiedź na to pytanie znajdą uczestnicy Akademii Prasowania, która 26 – 28 lutego odbędzie się we wrocławskim Magnolia Park.

Zbliża się wiosna, a wraz z nią powitanie nowej kolekcji w sklepie TriniTy. Z tej okazji zapraszamy na wielką Akademię Prasowania, wspólny projekt salonu oraz dystrybutora systemów LAURASTAR. Eksperci w dziedzinie prasownia udowodnią, że pielęgnacja ubrań o niestandardowych fasonach może być naprawdę przyjemna. Lekcja prasowania to jednak nie wszystko! Na uczestników Akademii czekają liczne konkursy, a w nich do wygrania cenne nagrody!

Akademie Prasowania cieszą się sporą popularnością w największych centrach handlowych Europy. Wzięli w nich udział m.in. klienci londyńskiego Domu Mody Harrods oraz odwiedzający Wystawę Milionerów w Moskwie. Teraz także Wrocławianie przekonają się, jak dbać o garderobę. Akademie Prasowania odbywać się będą o pełnych godzinach: 11.00, 13.00, 15.00 i 17.00 na I piętrze przy sklepie TriniTy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »