Społeczeństwo » Społeczeństwo

Akcja promocyjna Nissana ucieszy chore dzieci

Akcja promocyjna Nissana ucieszy chore dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
W czerwcu bieżącego roku Nissan Sales Central & Eastern Europe przeprowadził wyjątkową, zakończoną sukcesem akcję promocyjną. Głównym przesłaniem kampanii było symboliczne złomowanie samochodów.

Każdy Klient w zamian za przyniesiony mały model samochodu - zabawkę, otrzymał dużą zniżkę na nowy prawdziwy samochód Nissana. Akcja promocyjna obejmowała większość modeli Nissana a rabaty wynosiły nawet 10 000 złotych. Akcję wspierały działania reklamowe w prasie, telewizji, radiu oraz internecie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na koniec akcji każdy z polskich dilerów zgromadził u siebie dużą liczbę zabawek, z których wyselekcjonowano nowe i sprawne autka. W rezultacie prawie 300 zabawek zostało przekazane dla Fundacji „Dziecięca Fantazja".

Zabawkami obdarowane zostaną podopieczni Fundacji oraz dzieci z kilku szpitali:

  • Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy,
  • Gdańskiego Szpitala Dziecięcego Polanki,
  • Regionalnego Ośrodka Chorób Alergicznych, Mukowiscydozy i Chorób Układu Oddechowego Kliniki Pneumonologii i Mukowiscydozy w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju,
  • Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach

Nissan z fundacją kontynuuje współpracę już od 2007 roku, kiedy to firma spełniła marzenie chłopca o przejażdżce samochodem sportowym po torze Formuły 1. Na zaproszenie Nissan Sales Central & Eastern Europe. Tomek Kuliński zwiedził Budapeszt i odbył jazdy Nissanem 350Z po torze Hungaroring.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej Fundacji
http://www.f-df.pl/imprezy.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »