Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Akcja Różowa Wstążka, czyli profilaktyka nowotworowa dla kobiet

Akcja Różowa Wstążka, czyli profilaktyka nowotworowa dla kobiet
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Medyczne ENEL-MED po raz kolejny przyłączyło się do akcji profilaktycznej „Różowa Wstążka" organizowanej przez miesięcznik Twój Styl.

Celem akcji jest zachęcenie jak największej ilości kobiet do zadbania o swoje zdrowie i wykonania badań profilaktycznych takich jak USG piersi, mammografia czy cytologia.

Badanie z 30 proc. rabatem mogą wykonać wszystkie Panie, które od 15 września do 31 grudnia 2009 roku zgłoszą się do jednej z placówek medycznych uczestniczących w akcji i pokażą kupon wycięty z październikowego numeru miesięcznika Twój Styl (nr 10/2009).

W ramach akcji „Różowa Wstążka" przeprowadzane są badania dotyczące profilaktyki raka piersi (mammografia, USG piersi oraz BRCA 1) oraz raka szyjki macicy (cytologia oraz badanie na obecność wirusa HPV).

Dodatkowo 5000 pierwszych pacjentek, które zgłoszą się do oddziałów ENEL-MED w celu wykonania jednego z badań w ramach akcji „Różowa wstążka", otrzyma Kartę Pacjenta ENEL-MED. Karta Pacjenta ENEL-MED uprawnia do 10 proc. zniżki na konsultacje lekarskie oraz usługi stomatologiczne, do 31 grudnia 2010 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poradnik zdrowia
http://poradnik-zdrowia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »