Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Aktywni Użytkownicy na placu boju

Aktywni Użytkownicy na placu boju
Zobacz więcej zdjęć »
Upłynął pierwszy tydzień od rozpoczęcia konkursu Aktywny Użytkownik organizowanego przez Kafito.pl oraz CentrumPR.pl. Rywalizacja jest zawzięta, bowiem jest o co walczyć.

W ciągu ostatnich siedmiu dni do systemu wprowadzono 107 artykułów prasowych, 191 wpisów katalogowych oraz 35 wydarzeń w kalendarium. Przyznano w sumie 238 punktów 27 użytkownikom serwisów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:- Na razie w rywalizacji prowadzi użytkownik sylwu, który zgromadził 74 punkty. Pierwszą dziesiątkę użytkowników - potencjalnych zdobywców nagród, zamyka użytkownik o nicku drejmer z zaledwie 1 punktem - mówi Sławomir Połomski, administrator systemu. - Wniosek jest oczywisty. Każdy użytkownik, który teraz przyłączy się do zabawy ma realne szanse zarówno na nagrodę miesiąca jak i na nagrodę kwartału, którą jest zestaw kina domowego 5.1 Philips - dodaje.

Przypominamy, że nagrodami w październiku są aparat CANON PowerShot A460 o rozdzielczości efektywnej 5 milionów punktów oraz czterokrotnym zoomie optycznym. Finalista, który uplasuje się na drugim miejscu, otrzyma cyfrowe słuchawki stereo z mikrofonem oraz regulacją głośności na kablu. Zdobywca trzeciego miejsca wygra kubek z logiem Kafito.pl, a pozostałych siedmiu zwycięzców otrzyma nagrody pocieszenia w postaci dmuchanych podstawek na telefon komórkowy.

Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, który znaleźć można pod adresem http://konkurs.kafito.pl/regulamin-konkursu.

- Niestety najczęstszym błędem popełnianym przez użytkowników jest brak znajomości reguł konkursu, a w szczególności punktu V regulaminu mówiącego o zasadach przyznawania punktów konkursowych - mówi Sławomir Połomski.

Przy wprowadzaniu artykułów prasowych bardzo często użytkownicy zapominają przyporządkować właściwy wpis katalogowy w polach „wybór nadsyłającego" oraz „o kim". Błędem jest także nie zamieszczenie zdjęcia lub opisu pod nim.

- Pomyłki zdarzają się również przy wprowadzaniu wpisów katalogowych - mówi Sławomir Połomski. Dodaje - Najczęściej użytkownicy przyporządkowują wpis do nieprawidłowej podkategorii, zapominają zamieścić rozszerzony opis, bądź powielają treści ze wstępu w długim opisie.

Dodając wydarzenie do kalendarium należy pamiętać, aby je szczegółowo i dokładnie opisać.

- Nagrody są cenne, dlatego administratorzy są zobowiązani, aby przestrzegać regulaminu i nie przymykać oka nawet na najdrobniejsze braki - ostrzega Sławomir Połomski.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie http://konkurs.kafito.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (5)

 • avatar
  ~agroturystyka 2016-10-22 20:58:56

  www.noclegi.agro.pl agroturystyka noclegi

 • avatar
  ~ja 2016-10-22 20:55:54

  komentarz

 • administrator
  administrator 2008-11-08 12:50:34

  Mamy pierwszych laureatów, za miesiąc październik.
  1.promo
  2.sylwu
  3.pey

  Ale na kino domowe jeszcze każdy ma szanse, więc nie traćcie czasu nagroda kwartału czeka.

 • promo
  promo 2008-10-11 01:11:36

  Konkurs jest banalny, ale przez to wciągający, praktycznie każdy jeśli poświęci trochę czasu w ciągu kilku dni może wskoczyć na pierwsze miejsce

 • avatar
  sen4 2008-10-09 14:22:45

  mam nadzieję, że będzie super zabawa, świetny konkurs


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »