Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Aktywny Użytkownik - pierwsze nagrody rozdane!

Aktywny Użytkownik - pierwsze nagrody rozdane!
Zobacz więcej zdjęć »
Październikowy etap konkursu organizowanego przez serwisy Kafito.pl oraz CentrumPR.pl przeszedł już do historii. Tym samym poznaliśmy pierwszych aktywnych użytkowników, do których w tym miesiącu powędrowały cenne nagrody.

Zadanie konkursowe polega na aktywnym uczestnictwie w życiu serwisów Kafito.pl oraz CentrumPR.pl poprzez dodawanie wpisów katalogowych, wydarzeń oraz artykułów prasowych. Nagrody w konkursie można zdobywać co miesiąc, a na najbardziej wytrwałego czekać będzie także nagroda kwartału - zestaw kina domowego marki Philips!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Największym zapałem w dodawaniu wpisów, wydarzeń i artykułów okazali się: Jarosław Paluch z 674 punktami na koncie, Sylwester Spruch - 627 punktów oraz Rafał Paryż, który w ciągu ostatniego miesiąca zdobył 583 punktów.

Na finalistę edycji październikowej czekał Aparat CANON PowerShot A460! Za zajęcie drugiego miejsca użytkownik otrzymał cyfrowe słuchawki stereo z mikrofonem, a zdobywca trzeciej pozycji stał się posiadaczem oryginalnego kubka Kafito.pl. Pozostałych 7 finalistów otrzymało dmuchane podstawki pod telefon.

Warto zaznaczyć, że aby zdobyć nagrodę październikową wystarczyło mieć zaledwie 6 punktów! W sumie w zeszłym miesiącu administratorzy serwisu przyznali 2313 punkty 72 osobom.

Tymczasem nadeszła pora na edycję listopadową konkursu. Tym razem na najaktywniejszego użytkownika czeka stylowy odtwarzacz multimedialny firmy Samsung z 4gb pamięcią, radiem, dyktafonem oraz zegarem. Na 2-calowym wyświetlaczu jego użytkownik będzie mógł odtworzyć pliki w formacie MPEG4, WMV, JPEG, MP3, WMA, a zastosowany moduł Bluetooth umożliwi szybkie połączenie z innymi urządzeniami.

Zdobywca drugiego miejsca otrzyma cyfrowe słuchawki stereo z mikrofonem i regulacją głośności na kablu.

Na użytkownika, który listopadową rozgrywkę zakończy na trzecim miejscu, czekać będzie oryginalny kubek Kafito.pl.

Za zajęcie od czwartego do dziesiątego miejsca finaliści otrzymają elektroniczne zegarki podróżne Voyager.

Wyniki konkursu październikowego można znaleźć również na stronie http://konkurs.kafito.pl/ranking-konkursowy?miesiac=10. Więcej o nagrodach w etapie listopadowym - http://konkurs.kafito.pl/?edycja=listopad.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »