Firma » Bankowość

Alior Bank rozpoczyna kampanię reklamową skierowaną do przedsiębiorców

Alior Bank rozpoczyna kampanię reklamową skierowaną do przedsiębiorców
Zobacz więcej zdjęć »
Już 22 stycznia br. wystartuje intensywna kampania marketingowa Alior Banku promująca Rachunek Partner z kartą debetową i gwarancją niskiej ceny paliwa na wszystkich stacjach w Polsce. Będzie ona realizowana jako element koncepcji „Banku Przedsiębiorczości” skierowanej do klientów biznesowych.

Alior Bank rozszerza  kampanię marketingową promującą Rachunek Partner o kolejne działania. Po dłuższej przerwie Alior Bank wraca do TV z komunikacją skierowaną do przedsiębiorców. Nową kampanię rozpoczyna spot telewizyjny pt. „Oscypiareczka". Jednocześnie jest to start platformy, która pod hasłem „Bank Przedsiębiorczości" będzie opowiadać historie właścicieli małych i średnich firm. W pierwszej odsłonie śledzimy perypetie właścicielki food trucka z tradycyjnymi, grillowanymi oscypkami. Szukając sposobu na obniżenie kosztów prowadzenia firmy, w szczególności kosztów paliwa, bizneswoman wzywa na pomoc cyfrowego doradcę czyli pana w meloniku. Okazuje się, że posiadacze Rachunku Partner mają teraz gwarancję niskiej ceny paliwa na wszystkich stacjach benzynowych, od górskich stoków po morze, nad które wybiera się bohaterka najnowszej reklamy. Link do spotu: https://youtu.be/b1s-6Cf0OqA.

Kampania TV będzie realizowana w dwóch etapach. 22 stycznia rozpoczyna się emisja 30-sekundowego spotu, w którym bank będzie promować firmowy Rachunek Partner z gwarancją niskiej ceny paliwa. W kolejnym etapie pojawią się 15-sekundowe reklamy oraz kilka wersji viralowego spotu stworzonego z myślą o działaniach w mediach społecznościowych oraz na platformach VOD.

Komunikacja będzie prowadzona również w Internecie. W jej ramach bank będzie szeroko informować internautów o ofercie, aby wzmocnić wizerunek Alior Banku jako marki pierwszego wyboru dla firm. Działania będą uwzględniać reklamy banwww.paliwo.aliorbank.pl

Kampanię uzupełnią materiały dotyczące Rachunku Partner w postaci ulotek oraz plakatów dostępne w oddziałach banku oraz oklejone witryny wybranych placówek. Bank przewiduje również emisję reklam w prasie.

Rachunek Partner to oferta Alior Banku skierowana dla klientów biznesowych. Odznacza się przede wszystkim brakiem opłat za prowadzenie konta, przelewy internetowe (w tym do ZUS i US) oraz wypłaty środków z bankomatów oddziałowych. Dodatkowo bank gwarantuje stałą cenę paliwa dla przedsiębiorców - 3,90 zł za litr, a maksymalna wysokość zwrotu środków na konto klienta to aż 100 zł miesięcznie.

Za kreację odpowiada Agencja reklamowa PZL, a za zakup mediów Dom Mediów METs.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UPR
http://ketchum.com/warsaw

Komentarze (1)

 • avatar
  ~opiekunnestbank 2018-01-30 16:52:45

  Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą konta firmowego w Nest Banku. Nasz bank dla osób prowdzących własną firmę czy działalność ma bezwarunkowe BIZnest Konto, w którym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, internetowe przelewy krajowe (w tym do ZUS i US), wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet, korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów) oraz internetowe przelewy europejskie SEPA. Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Więcej na stronie banku: nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »