Dom » Budownictwo

Alkaz - śruby

Alkaz - śruby
Zobacz więcej zdjęć »
Przedsiębiorstwo Alkaz jest obecnie jednym z głównych dystrybutorów śrub w Polsce. Firma ALKAZ została założona w 1977r. i rozpoczęła produkcję elementów z tworzyw sztucznych dla branży telekomunikacyjnej, medycznej, budowlanej oraz dla indywidualnych potrzeb klientów.

Producenci i dystrybutorzy śrub w obecnym czasie przeżywają niezwykły rozkwit. Popularność śrub osiągnęła bardzo wysoki poziom o czym świadczą statystyki tworzone na ich zamówienie za pomocą wybranych narzędzi. Przykładem jest firma Alkaz, która zbadała jak popularna jest fraza śruby w Internecie.

Używając narzędzia Google Adwords stwierdzono, że popularność śrub i ich całego asortymentu przekroczyła ich najszczersze oczekiwania. Okazało się bowiem, że najpopularniejszymi frazami wpisywanymi do Google.pl (zajmujące według statystyk 85% rynku) są „sruby” oraz „śruby” i „śruby nierdzewne”. Pierwsza z nich osiągnęła poziom  średnio 550 000 wyszukiwań miesięcznie, druga i trzecia w przybliżeniu 201 000. „Śruba” skąd inąd bardzo solidny element złączny, znalazł się na kolejnej pozycji z wynikiem 165 000 wyszukiwań miesięcznie. Śruby kwasoodporne i śruby imbusowe i kwasoodporne to kolejne z najpopularniejszych fraz wpisywanych do Google.pl, jednakże ich ilość odbiega od poprzedniej popularności i wynosi „zaledwie” kilkadziesiąt tysięcy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ngobs

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »