Dom » Wnętrza

Angielska przestrzeń z polskim charakterem – poznajcie wnętrze instagramerki janki.home!

Angielska przestrzeń z polskim charakterem – poznajcie wnętrze instagramerki janki.home!
Zobacz więcej zdjęć »
Mama trójki dzieci i szczęśliwa żona. Jak sama o sobie mówi, jest kucharką, sprzątaczką, taksówkarzem, lekarką, fryzjerką w jednym. Martyna Janczyńska na co dzień zajmuje się domem i swoją rodziną, a jej przytulne i urządzone z klasą wnętrze przyciąga rzesze obserwujących na Instagramie.

Obecnie jest ich ponad 21 tysięcy, a liczba ta wciąż rośnie!

Wszystko zaczęło się 7 lat temu....

...wtedy to rodzina Janczyńskich niespodziewanie przeprowadziła się do Anglii i została tam po dziś dzień. Choć z dala od Ojczyny, ich dom to niezwykle przytulne, polskie wnętrze. Martyna wraz z mężem i dziećmi dbają o to, aby przestrzeń, która ich otacza była przepełniona akcentami pochodzącymi z rodzimego kraju. - Może się to wydać dziwne, ale staramy się sprowadzać wszystkie dodatki i ozdoby do domu właśnie z naszego rodzinnego kraju. Angielski rynek nie umywa się ze swoimi dekoracjami - podsumowuje Martyna.

Z Polski sprowadzili również... lampy!

Dom Janczyńskich jest duży, więc jego doświetlenie było nie lada wyzwaniem. - Przy wyborze lamp sugerowaliśmy się nie tylko tym, aby dobrze zastąpiła nam światło dziennie, ale również jej wyglądem - wspomina Martyna. Nie od dziś wiadomo, że dom, aby stał się przytulny, wymaga dobrze zaplanowanego oświetlenia zarówno w dzień światłem naturalnym, jak i w nocy sztucznym. Janczyńscy postawili na lampy od BRITOP Lighting, które nie tylko dają robią kawał dobrej roboty oświetlając dom, ale też nieziemsko wyglądają. - Nie ma osoby, która by nas odwiedzając nie zapytała, z jakiej polskiej firmy je mamy - podsumowuje Janczyńska.

Lampy wisienką na torcie

Wspaniały design, dające dobre oświetlenie lampy to podstawa przy urządzaniu każdego wnętrza. Szeroki wybór żyrandoli to zdecydowany atut polskiej marki BRITOP Lighting. - Nie mieliśmy problemu z dopasowaniem konkretnego modelu do naszego wnętrza. Problemem była raczej... rozbudowana oferta firmy! Szeroki wybór potrafi przyprawić o zawrót głowy - mówi Martyna.

Styl niedookreślony

Trudno jednoznacznie określić w jakim stylu urządzony jest dom Janczyńskich. We wnętrzach dominuje styl skandynawski, jednak sami nazywają go wszechobecnym eklektyzmem. Bez względu na nazewnictwo, wystrój zachwyca i wzbudza wiele poztytwnych emocji!

Wnętrze rodziny Janczyńskich można obserwować na Instagramie: @janki.home

Więcej inspirujących pomysłów na oświetlenie wnętrza na stronie: www.britoplighting.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »