Technologie » Komputery

APC Symmetra ® PX 96kW — elastyczny UPS

APC Symmetra ® PX 96kW — elastyczny UPS
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy produkt oferuje modularną dystrybucję zasilania i możliwość wymiany modułów zasilających „na gorąco” w zwartej, dwuramowej konstrukcji o mocy skalowalnej do 96kW

Firma APC by Schneider Electric, globalny lider w dziedzinie zintegrowanych rozwiązań zasilania i chłodzenia systemów o znaczeniu krytycznym, poinformowała dziś o dostępności systemu UPS Symmetra PX® 96kW, który wychodzi naprzeciw potrzeb klientów w zakresie kosztów, rozmiarów i niezawodności.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

System Symmetra PX 96kW oferuje skalowalną moc, czas podtrzymania i dystrybucję w zakresie od 32 do 96 kW i jest wyposażony w modularny zasilacz UPS oraz elastyczny system dystrybucji zasilania, który maksymalizuje czas bezawaryjnej pracy. Rodzina UPS-ów Symmetra PX 96kW zapewnia najniższy w swojej klasie łączny koszt użytkowania (TCO), a jednocześnie oferuje współczesnym centrom danych potrzebną im wysoką gęstość, dostępność i niezawodność.

- Klienci poszukują elastycznych systemów, które mogą spełnić bieżące potrzeby centrum danych, a zarazem umożliwiają rozbudowę w przypadku wzrostu wymagań - powiedziała Katarzyna Kosińska, Strategic Marketing Manager APC na region Central EMEA. - Energooszczędna Symmetra PX 96kW jest idealną propozycją dla klientów, którzy potrzebują skalowalnego rozwiązania o mocy poniżej 100 kW i redundancji rzędu N+1, a nie chcą rezygnować z funkcji charakterystycznych dla większych systemów UPS.

Symmetra PX 96kW oferuje funkcję zintegrowanej, modularnej dystrybucji zasilania, a wymiana modułów zasilających „na gorąco" spełnia wymagania w zakresie wysokiej dostępności, ponieważ eliminuje przestoje centrum danych. Architektura systemu Symmetra PX 96 pozwala dopasować moc i czas podtrzymania do nieustannie zmieniających się potrzeb, więc menedżerowie IT nie muszą domyślać się, jakie będzie przyszłe zapotrzebowanie na energię.

Jako integralna część architektury InfraStruxure, system Symmetra PX oferuje uproszczoną konstrukcję, która bardzo ułatwia zarządzanie - od codziennej obsługi do rozbudowy. Funkcje autodiagnostyczne i standardowe moduły ograniczają ryzyko ludzkiego błędu, co przekłada się na większą niezawodność centrum danych i serwerowni. Ponadto, system oferuje te same kluczowe cechy, co istniejąca rodzina rozwiązań Symmetra PX, to znaczy redundancję i skalowalność, a wyższa gęstość mocy i modularna dystrybucja zasilania pomagają zagwarantować dostępność oraz elastyczność systemu, jednocześnie obniżając koszty mediów i chłodzenia.

System Symmetra PX 96kW spełnia zapotrzebowanie na skalowalny system UPS z ochroną zasilania i dystrybucją mocy do 96 kW. System znajduje się w dwóch ramach 600 mm i cechuje się zwiększoną wydajnością, redundancją oraz żywotnością baterii. Baterie o zwiększonej żywotności i mocy przedłużają czas podtrzymania o 25 procent i ograniczają ogólny rozmiar systemu.

System Symmetra PX 96kW jest obecnie dostępny w Europie, Azji i Chinach. Więcej informacji o innowacyjnych, modularnych rozwiązaniach zasilających firmy APC można uzyskać pod adresem www.apc.com albo numerem telefonu (22) 666 00 11.

O APC by Schneider Electric

APC by Schneider Electric to światowy lider w zakresie zasilania awaryjnego oraz chłodzenia precyzyjnego. Dostarcza innowacyjne urządzenia, oprogramowanie i systemy dla użytkowników domowych, biur, centrów danych oraz fabryk. Wspierana przez siłę, doświadczenie i rozległą sieć działu Critical Power & Cooling Services koncernu Schneider Electric, firma APC zapewnia rozwiązania doskonale zaprojektowane, bezbłędnie zainstalowane i utrzymane w dobrym stanie przez cały okres ich użytkowania. Dzięki ciągłemu dążeniu do innowacji APC oferuje najnowocześniejsze i energooszczędne rozwiązania dla technologii i aplikacji przemysłowych o znaczeniu krytycznym. W 2007 roku Schneider Electric dokonał akwizycji APC i połączył ją z firmą MGE UPS Systems. W wyniku fuzji powstał nowy dział Schneider Electric o nazwie Critical Power & Cooling Services, który w 2008 roku zanotował przychody w wysokości 2,6 mld euro przy zatrudnieniu 12 000 osób na całym świecie. Rozwiązania APC obejmują systemy zasilania bezprzerwowego (UPS), urządzenia klimatyzacji precyzyjnej, szafy 19", systemy ochrony fizycznej oraz oprogramowanie do projektowania i zarządzania zasilaniem, w tym architekturę InfraStruXure®, najbardziej wszechstronne na rynku rozwiązanie integrujące zasilanie, chłodzenie oraz zarządzanie. Schneider Electric, zatrudniający 114 tys. pracowników na całym świecie i obecny w 100 krajach, w 2008 roku osiągnął sprzedaż na poziomie 18,3 mld euro. Więcej informacji o firmie APC znajduje się na stronie www.apc.com. Wszystkie znaki handlowe należą do ich właścicieli.

Kontakt dla prasy:

Ewa Mittelstaedt / Łukasz Dąbrowski

Monday PR
ul. Noakowskiego 10 lok. 30
00-666 Warszawa

tel. +48 (22) 487 84 21

e-mail: ewa@mondaypr.pl

e-mail: lukasz.dabrowski@mondaypr.pl

Katarzyna Kosińska

Schneider Electric IT Poland Sp. z o.o.
ul. Ryżowa 33 A
02-495 Warszawa

tel. +48 (22) 666 00 11

fax. +48 (22) 666 00 22

e-mail: katarzyna.kosinska@apcc.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »