Technologie » Komputery

Aplikom - unikalne seminaria dla drogowców

Aplikom - unikalne seminaria dla drogowców
Zobacz więcej zdjęć »
Już 18 listopada w Warszawie i 25 listopada we Wrocławiu odbędą się prezentacje poświęcone najnowszym osiągnięciom w technologii komputerowego wspomagania projektowania infrastruktury drogowej.

Specjaliści z firmy Aplikom pokażą jak efektywnie i zgodnie z normami projektować wykorzystując AutoCAD Civil 3D wraz z katalogami Aplikom / CGS Extensions. Zaplanowano pokaz działania unikalnego podzespołu skarpy zachowującej się zgodnie z wytycznymi dziennika ustaw oraz kompleksowe tworzenie geometrii skrzyżowania z wysepkami.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zaprezentowana zostanie Plateia 2010 - niezwykle użyteczna aplikacja do projektowania nowych i rekonstrukcji istniejących dróg wszystkich kategorii - od autostrad po drogi miejskie. Uczestnicy będą mogli zaobserwować współpracę aplikacji Plateia i AutoCAD Civil 3D. Seminaria mają charakter bezpłatny – po uprzedniej rejestracji http://www.aplikom.com.pl/index/2009/wydarzenia/opis/291  

Seminaria regionalne dla drogownictwa odbędą się:

 • Warszawa, 18 listopada 2009 Centrum Konferencyjno – Kongresowe Fundacji "Polska- Wiek XXI" ul. Bobrowiecka 9 ( Auditorium Maximum (E-1) /parter)  
 • Wrocław, 25 listopada 2009 HOTEL SCANDIC (dawny HOLIDAY INN) ul. Piłsudskiego 49/57      

APLIKOM Sp. z o.o. od 1987 roku specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań CAD (komputerowo wspomaganego projektowania) dla branż: mechanika i elektrotechnika, architektura i budownictwo oraz GIS i infrastruktura. Zajmujemy się również rynkiem edukacyjnym. APLIKOM jest autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania Autodesk, wprowadził na polski rynek AutoCADa, był współtwórcą pierwszych polskich wersji tego programu. Obecnie jest jednym z największych partnerów Autodesk w Polsce. Pracownicy APLIKOMu są autorami wielu publikacji prasowych, podręczników, szkoleń oraz współtwórcami polskich wersji programów branżowych Autodesk.

Oferta APLIKOMu obejmuje :

 • oprogramowanie CAD/CAM/GIS (firmy Autodesk, specjalistyczne aplikacje branżowe, programy do edycji zeskanowanej dokumentacji i inne),
 • komputery i sprzęt peryferyjny (m.in. drukarki i skanery wielkoformatowe),
 • interaktywne systemy do prezentacji i szkoleń
 •  eksperckie usługi inżynierskie
 • szkolenia podstawowe i dedykowane do potrzeb klienta, konsultacje merytoryczne, wdrożenia, opiekę nad systemem, serwis.

Poszczególne elementy oferty APLIKOMu mogą znaleźć zastosowanie wszędzie tam gdzie powstaje lub jest przetwarzana projektowa dokumentacja elektroniczna oraz tam gdzie potrzebne jest zarządzanie dokumentacją.

Oferta obejmuje rozwiązania dla inżynierów z następujących branż:

 • mechanika i elektrotechnika,
 • architektura i budownictwo,
 • GIS i infrastruktura,  
 • technologie rastrowe. 

APLIKOM wyróżnia przede wszystkim:

 • olbrzymia, unikalna wiedza i doświadczenie Product Managerów,
 • autorskie aplikacje specjalistyczne – APLIKOM zapewnia klientom m. in. możliwość przygotowania dedykowanych aplikacji CAD,
 • specjalistyczne szkolenia CADowskie,

eksperckie usługi inżynierskie. APLIKOM Sp. z o.o.94-104 Łódźul. Obywatelska 137tel: +48 42 288 16 00

www.aplikom.com.plINDALO Public RelationsMałgorzata Błachniokomórka: 509 047 721

malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »