Technologie » Komputery

Aqualite: monitory interaktywne odporne na warunki atmosferyczne - seria AQPCS TOUCH

Aqualite: monitory interaktywne odporne na warunki atmosferyczne -  seria AQPCS TOUCH
Zobacz więcej zdjęć »
Monitor dotykowy do zastosowań outdoorowych Aqualite z ochroną IP66 pozwala na realizowanie funkcji edukacyjnych, informacyjnych i rozrywkowych w dowolnych warunkach.

Jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, a jego wyjątkowość polega na tym, że bez względu na warunki pogodowe z monitora interaktywnego można korzystać na zewnątrz, a także w pomieszczeniach o dużej wilgotności i ryzyku zalania jak np. parki wodne. Rezystywną, pojemnościową folię dotykową (Touchfoil) zintegrowano z utwardzoną szybą. Urządzenie sprawdza się w centrach ogrodniczych, obiektach sportowych czy w parkach rozrywki. Standard IP66 oznacza całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu oraz silnym strumieniem wody z dowolnego kierunku. Urządzenie może pracować w temperaturze od -20 do +55° C

 Film prezentujący możliwości nowego monitora: http://1drv.ms/1SD1xWI

Monitory Aqualite oferują rozdzielczość Full HD 1.920 x 1.080, jasność panelu w standardzie to 500cd/mi kontrast na poziomie 10.000: 1. Jasność może być podwyższona do 1500cd/m2. Mają wbudowane głośniki i są wyposażono w złącze USB do odtwarzania filmów. Mogą pracować w trybie portretowym (pionowo) i 24/7.
Dostępne są w pięciu przekątnych ekranu:  32", 42", 55", 65" i 82" pomimo zastosowania hartowanego szkła są bardzo wrażliwe na dotyk, a odczyty są precyzyjne. Jednocześnie trzeba podkreślić, że pogodo odporne monitory Aqualite nie reagują na krople deszczu czy płatki śniegu. Mają wbudowany system Windows (7 lub 8) oraz profesjonalne oprogramowanie na PC Form Factor

Film prezentujący możliwości nowego monitora dostępny jest tutaj: http://1drv.ms/1SD1xWI

 

 

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego, reprezentującym w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne oraz akcesoria), EVOKO (system rezerwacji sali konferencyjnych oraz zestawy do audiokonferencji), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), Kensington (akcesoria komputerowe), Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PHILIPS (monitory 3D bez okularów, monitory do ścian wideo –bezszwowe; monitory dotykowe; kioski, totemy i stoły), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), Quartet (produkty konferencyjne,) QOMO (monitory i tablice interaktywne, systemy do testów), Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),  SMS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego), Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), SpinetiX (Digital Signage), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory i rozwiązania bezprzewodowe).

 

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole.pl, www.multimediawprzedszkolu.pl i www.czasnabiuro.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009” przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 – 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010”.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011, 2012 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011, 2012 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

 

Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect.

 

 
 

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »