Technologie » Komputery

ASUS U36 – wytrzymały, smukły i lekki

ASUS U36 – wytrzymały, smukły i lekki
Zobacz więcej zdjęć »
Od początku marca trwa kampania promocyjna nowego notebooka firmy ASUS – modelu U36. ASUS U36 to jeden z najcieńszych notebooków dostępnych obecnie na rynku.

W stylowej obudowie o grubości 19mm zamknięto mocny procesor Intel Core i5. ASUS U36 waży zaledwie 1,6kg. W szeroko zakrojonej kampanii promocyjnej wykorzystano nośniki reklamy zewnętrznej, bannery w internecie, reklamy w mediach drukowanych oraz spoty radiowe.

 

Grupą docelową kampanii promocyjnej ASUS U36 są osoby mobilne oraz ludzie biznesu, dla których notebook jest towarzyszem podróży, narzędziem pracy oraz wizytówką. Adresatami akcji są osoby, które cenią wydajność notebooków, ale wymagają od komputera przenośnego mobilności, jaką do tej pory gwarantował jedynie netbook.

Nośnikami kampanii są billboardy, citylighty w centrach biznesowych, ulotki oraz naklejki w taksówkach, plakaty na trasach pociągów Intercity łączących największe miasta Polski (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Szczecin). Akcja wspierana jest ponadto przez reklamę w mediach drukowanych oraz online, spoty radiowe i działania w mediach społecznościowych.

 

ASUS U36 – wytrzymały, smukły i lekki

 

Nowy notebook ASUS U36 łączy w sobie mobilność, wydajność i biznesową elegancję. Do jego produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości. Górną pokrywę wykonano ze stopu magnezu i aluminium, dolną zaś z włókna szklanego. ASUS U36 jest jednym z najcieńszych modeli dostępnych na rynku. Zastosowanie wydajnego procesora Intel Core i5 oraz unikalnego systemu chłodzenia sprawiają, że nowy ASUS U36 jest nie tylko supermobilnym notebookiem biznesowym, ale także doskonałą platformą multimedialnej rozrywki. Za sprawą innowacyjnych technologii Super Hybrid Engine oraz NVIDIA Optimus, notebook ASUS U36 może pracować na baterii nawet do 10 godzin.

 

Nowy notebook ASUS U36 dostępny jest w sieciach: Komputronik, Vobis, X-KOM.

Sugerowana cena urządzenia to: 2999 PLN.

Więcej informacji na stronie kampanii: www.u36.pl

 

 

O firmie ASUS:

ASUS jest wiodącą firmą nowej ery cyfrowej, o bogatym portfolio, na które składają się notebooki, netbooki, płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, stacjonarne komputery osobiste, serwery, rozwiązania bezprzewodowe, telefony komórkowe i urządzenia sieciowe. Kierująca się dążeniem do innowacyjnych rozwiązań i najwyższej jakości produktów, firma ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma ASUS zdobyła w 2010 roku 3398 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad 10 tys. pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy, w skład którego wchodzi 3000 inżynierów. W 2010 roku dochód firmy wyniósł 10.1 mld USD. Od 12 lat ASUS znajduje się w rankingu Business Week InfoTech 100.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »