Dom » Budownictwo

ATLAS wspiera Fachowców – nowe szkolenia z M-systemu!

Pełną parą rusza nowy projekt „Ambasadorowie M-Systemu”. To cykl szkoleń, które są już organizowane w czterech województwach, a niebawem swym zasięgiem obejmą całą Polskę. Fachowcy mogą się już na nie zgłaszać!

Wspieranie Fachowców poprzez szkolenia wpisane jest w misję grupy ATLAS. Ich celem jest poszerzanie wiedzy o produktach i ich prawidłowym stosowaniu, co ułatwia i usprawnia pracę, ale nie tylko. Istotny jest też rozwój wiedzy technicznej Fachowców oraz umożliwienie im poznawania nowych technologii w budownictwie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

By realizować tę szkoleniową misję, Atlas już od lat współpracuje z doświadczonymi wykonawcami i doradcami technicznymi w całej Polsce, tworząc zespół wsparcia. Teraz ta grupa powiększy się o kolejnych trenerów – Ambasadorów M-Systemu.

 

- To wykonawcy, którzy poza ogólną znajomością całego fachu, specjalizują się w konkretnym zakresie, czyli M-Systemach. Mają w pracy z nimi bardzo duże doświadczenie. Na tyle duże, by móc się nim dzielić – mówi  Joanna Tomasik , Doradca ds. Rozwoju Sprzedaży Produktów Marki Atlas. - Docelowo chcemy mieć 16 Ambasadorów działających w całej Polsce. Łącznie w tym roku  planujemy przeprowadzić około pięciuset szkoleń z M-Systemu, w których udział weźmie ponad 2,5 tys. Fachowców.

 

Czym jest M-System 3G? To innowacyjne rozwiązanie służące do montażu płyt na różnych powierzchniach, takich jak ściany, sufity, poddasza i podłogi. Umożliwia szybkie i elastyczne instalowanie płyt gipsowo-kartonowych oraz innych materiałów płytowych z regulacją dystansu i kąta nachylenia, co pozwala na łatwe dostosowanie do nierówności i specyficznych wymagań przestrzennych. Sprawdza się np. w remoncie biura, czy przy adaptacji poddasza umożliwiając montaż płyt izolacyjnych w trudno dostępnych miejscach, takich jak skosy dachowe.

 

Szkolenia z M-systemu wystartowały już w 4 województwach: dolnośląskim, śląskim, małopolskim i łódzkim. Jeszcze w maju kurs odbędzie się województwie lubelskim.

 

Na szkolenie zapisać się można odwiedzając profil ATLASA na Facebooku oraz poprzez stronę, na której znajduje się lista dostępnych wydarzeń

(www.swiatatlasa.com.pl/szkolenia) lub pisząc bezpośrednio na adres e-mail osoby prowadzącej program (jtomasik@atlas.com.pl).

Do projektu można także zgłosić swoją budowę. Jeśli zostanie zakwalifikowana, to właśnie na niej zostaną przeprowadzone szkoleniowe prace budowlane z M-Systemem. Na takie działanie Atlas przekazuje 10 opakowań M-Systemu (ok. 40m2), które zostają zużyte podczas warsztatów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Źródło: Internet
http://google.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »