Firma » Biznes

Avenida Poznań z salonem Femestage

Avenida Poznań z salonem Femestage
Zobacz więcej zdjęć »
Jakość i elegancja w codziennym wydaniu – to dewiza polskiej marki Femestage, która jest już dostępna w Avenidzie Poznań.

Brand stawia na połączenie mody houte couture z funkcjonalnością i wygodą. W nowo otwartym salonie
wszystkie kobiety, które cenią nowoczesność, znajdą najwyższej jakości kolekcje znanej projektantki, Evy Minge.

Wystrój butiku Femestage w Avenidzie jest spójny z innymi sklepami marki. Swoim charakterem nawiązuje do backstag’u pokazów mody światowych projektantów. Koncepcja salonu została oparta na surowych, bardzo prostych przestrzeniach z garderobianymi lustrami. Wnętrze wypełniają motywy roślinne oraz drewniane elementy, które nadają naturalnego, ale zarazem gustownego klimatu. Powierzchnia salonu wynosi aż 120 mkw.

Femestage to marka, która wywodzi się z Domu Mody Eva Minge. Ich styl charakteryzuje funkcjonalność i ponadczasowość, których wymagają kobiety w dzisiejszym świecie. Femestage proponuje połączenie klasyki z nutą nowoczesności. To ubrania dla tych, które stawiają na prostotę, ciekawą formę oraz jakość, a zarazem lubią podkreślać swoją kobiecość.

Na polskim rynku modowym marka Femestage działa od 2015 roku. Pierwszy salon powstał w Gdańsku. Na terenie całej Polski znajdziemy 29 butików. Do końca roku planowane jest otwarcie kolejnych 10 lokalizacji. Salon w Avenidzie jest trzecim punktem marki w Poznaniu. Znajduje się na poziomie +1. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »