Technologie » Komputery

Aver PTC500 – kamera PTZ z auto trackingiem

Aver PTC500 – kamera PTZ z auto trackingiem
Zobacz więcej zdjęć »
Auto tracking w kamerach profesjonalnych należy do najnowszych technologicznie rozwiązań wśród profesjonalnych kamer typu PTZ (Pan-Tilt-Zoom).

Technologia ta pozwala na automatyczne śledzenie obiektu – co w przypadku kamery Aver PTC500 oznacza śledzenie postaci tak, aby znajdowała się w centralnym miejscu kadru, nawet jeśli kamera widzi inne osoby. Urządzenie sprawdza się w zastosowaniach wideokonferencyjnych, a także do rejestracji oraz transmisji strumieniowych wykładów i konferencji.

Kamerę bardzo łatwo skonfigurować za pomocą dostępnej aplikacji AcuControl. Sterowanie odbywa się za pomocą RS232 lub po LAN. Nagrywany obraz jest płynny i szczegółowy w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) w 60 kl./s. Optyka 2-megapikselowej kamery PTZ oferuje 30-krotny zoom optyczny oraz 12-krotny zoom cyfrowy, a pole widzenia to 120°.

Urządzenie objęte jest standardową, 3-letnią gwarancją, którą można bezpłatnie rozszerzyć do 5 lat. Wystarczy skorzystać z rejestracji na stronie Aver.com.

Kamera - specyfikacja

·         30X zoom optyczny / 12X zoom cyfrowy

·         Matryca: 1/2.8" 60fps low lux CMOS sensor, 2 Mpx

·         Rozdzielczość: auto, 1080p/60, 1080p/50, 1080p/30, 720p/60

·         Ogniskowa obiektywu: f=3.9mm (wide) ~ 129mm (tele)

·         Iris: f=1.6 (wide) ~ 4.7 (tele)

·         Kąt widzenia: DFOV=72.9° (wide) ~ 2.64° (tele)

·         Minimalne oświetlenie: IRE50 0.47 lux (60fps); 0.3 lux (30fps)

·         Presety: 10 za pomocą pilota (256 via RS232)

·         Minimalne oddalenie: 1.5 m @ tele-end (30X); 0,5 m @ wide-end (1X)

·         Balans bieli: auto/manual (2500 ~ 10000)

·         Migawka elektroniczna: 1/5 s do 1/32000 s

·         BLC (back light compensation) - kompensacja światła otoczenia

·         Ekspozycja: auto/shutter priority/iris priority/manual

·         Redukcja szumów otoczenia: off/low/medium/high

·         Odświeżanie: auto/50Hz/60H

 

Pełna specyfikacja AVer PTC500: http://communication.aver.com/DownloadFile.ashx?n=1507&t=ModelDataSheet

 

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) reprezentuje w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne oraz akcesoria), DEFENZO (głośniki bezprzewodowe, powerbanki), EVOKO (system rezerwacji sali konferencyjnych oraz zestawy do audiokonferencji), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), Jimu Robot (klocki do tworzenia robotów), Joan (urządzenie do rezerwacji sal konferencyjnych) JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), Kensington (akcesoria komputerowe), littleBits (klocki elektryczne), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), MasterLock (sejfy i kasety),  Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), QOMO (monitory i tablice interaktywne, systemy do testów), Revolabs (telefony konferencyjne, mikrofony),  Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),  SMS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego), Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory i rozwiązania bezprzewodowe).

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole.pl, www.multimediawprzedszkolu.pl, www.interaktywne.pl oraz organizatorem Ogólnopolskiego konkursu „Klasa ze snów” www.klasazesnow.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

  

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »