Technologie » Komputery

Avid PostDeko przyśpiesza edycję grafiki

Avid PostDeko przyśpiesza edycję grafiki
Zobacz więcej zdjęć »
Oprogramowanie do edycji grafiki PostDeko for Editors i wtyczka AVX2 - intuicyjna obsługa i gotowe szablony projektowe usprawniające pracę nad grafiką

PostDeko for Editors to kompleksowe narzędzia dla stacji telewizyjnych oraz zespołów montażowych do tworzenia grafiki emitowanej na żywo, jak i wykorzystywanej w procesie pre- i postprodukcji. Oferowane przez Avid Technology oprogramowanie PostDeko™ for Editors tworzy wraz z nową wtyczką AVX™2 środowisko edycji grafiki Deko® dla programów Avid® Media Composer®, NewsCutter® i Symphony™.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

PostDeko for Editors posiada intuicyjny interfejs, który pozwala montażystom szybko wstawiać grafikę, bez potrzeby ponownego renderingu lub dalszej edycji. W przeciwieństwie do konkurencyjnych systemów do edycji grafiki, PostDeko for Editors wyposażony jest w łatwe w użyciu narzędzia i szablony do projektowania, które przyśpieszają emisję wyprodukowanych materiałów. Dzięki tym udogodnieniom, producenci mogą ograniczyć ilość dodatkowych szkoleń pracowników z obsługi systemu.

Wtyczka AVX2 umożliwia kompletne tworzenie oraz edycję animacji graficznych w środowisku Deko, bezpośrednio na linii czasowej Avid. Pozwala to przyśpieszyć komunikację, odtwarzanie, rendering i przesyłanie materiałów tam, gdzie możliwe jest wyłącznie importowanie zrenderowanych plików.

„Wcześniej osoby zajmujące się postprodukcją musiały przetwarzać grafikę w pakiecie edycyjnym, a później odtwarzać ją ponownie przy nadawaniu na żywo” - mówi Patrick McLean, Product Manager w Avid Technology. „PostDeko for Editors znacznie skraca czas przygotowania materiału, ponieważ oferuje uproszczone zarządzanie edycją oraz umożliwia szybką zamianę segmentów programu nadawanego na żywo.”

PostDeko for Editors jest zgodne z oprogramowaniem Avid Media Composer i Symphony 3.0 i wersjami późniejszymi, a także z oprogramowaniem NewsCutter w wersji 7.0 i wersjami późniejszymi.

Zdjęcia produktu w wysokiej rozdzielczości znajdują się tutaj: www.avid.com .
 
Informacje na temat Avid Technology, Inc.
Avid to światowy lider tworzący narzędzia dla profesjonalistów zajmujących się filmem, obrazem, dźwiękiem i transmisjami, a także dla prywatnych entuzjastów dźwięku i obrazu. Profesjonalne i konsumenckie marki firmy Avid obejmują Avid, Digidesign®, M-Audio®, Pinnacle Systems®, Sibelius® i Sundance Digital®. Znaczna większość programów telewizyjnych, nadawanych w czasie największej oglądalności, filmów fabularnych, reklam i przebojów muzycznych, zdobywających szczyty list przebojów, jest tworzona z wykorzystaniem jednego lub kilku produktów firmy Avid. Niezależnie od tego, czy jest się doświadczonym profesjonalistą, czy początkującym studentem, produkty i usługi firmy Avid pozwalają klientom pracować bardziej efektywnie, wydajnie i twórczo. Firma Avid otrzymała w 1998 roku statuetkę Oscara w kategorii Nagrody za Osiągnięcia Naukowe i Techniczne za pomysł, projekt i opracowanie systemu Avid Film Composer® przeznaczonego do montażu filmów. Aby dowiedzieć się więcej na temat produktów i usług firmy Avid, które otrzymały takie nagrody jak Oscar®, Grammy® i Emmy®, należy wejść na stronę www.avid.com, del.icio.us, Flickr, technorati i twitter; skontaktować się z firmą Avid poprzez portal Facebook lub zaprenumerować Avid Industry Buzz.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

anna.nadolna@firstpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »