Firma » Biznes

Awans w Dziale Laundry & Home Care Henkel Polska

Awans w Dziale Laundry & Home Care Henkel Polska
Zobacz więcej zdjęć »
Krzysztof Brabander awansuje na stanowisko Senior Brand Managera odpowiedzialnego za marki środków piorących Persil oraz E. Na nowym stanowisku, Brabander będzie odpowiadać za tworzenie i realizację strategii marketingowych obu marek oraz ich wdrażanie na polski rynek.

Krzysztof Brabander związany jest z firmą Henkel Polska od 2018 roku. Jako Brand Manager marki Persil, odpowiadał między innymi za wprowadzenie na polski rynek nowej linii Persil Premium oraz Persil Deep Clean.

Wprowadzeniu na polski rynek linii Deep Clean, poza kampanią telewizyjną, a także działaniami reklamowymi i promocyjnymi w sklepach, towarzyszyła akcja edukacyjna dla dzieci – Persil Eko Laboratorium Szopa Pracza. W trakcie wakacji (czerwiec – sierpień 2019), laboratorium odwiedziło trzy ogrody zoologiczne – w Warszawie, w Gdańsku i we Wrocławiu, gdzie sprytny Szop Pracz przybliżał najmłodszym zagadnienia związane z praniem i eko-oszczędnościami wody i energii.

Ostatnim sukcesem Krzysztofa Brabandera jest wsparcie marketingowe wprowadzenia na polski rynek Persil Discs, czyli pierwszych kapsułek z 4 komorami.

Krzysztof Brabander jest absolwentem University of Pretoria, SGH w Warszawie oraz Francuskiego Instytutu Zarządzania MBA.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agnieszka.robak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »