Firma » Biznes

Ayming Polska: kluczowe zmiany kadrowe i rozszerzenie oferty o raportowanie ESG

Ayming Polska mianuje Piotra Frankowskiego na stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Decyzja ta jest równoległa do awansu Magdaleny Burzyńskiej w globalnych strukturach firmy. Dodatkowo, firma rozszerza swoją ofertę, wprowadzając kompleksowe wsparcie w zakresie raportowania ESG.

Piotr Frankowski, z ponad 20-letnim doświadczeniem w sektorze doradztwa i wdrażania innowacyjnych modeli biznesowych, obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego Ayming Polska. Frankowski wnosi do firmy bogatą wiedzę i praktykę zdobytą w takich firmach jak SAS Institute, Empik, mBank i EY. Jego doświadczenie w budowaniu strategii oraz zarządzaniu rozwojem innowacji i usług doradczych dla sektora finansowego jest cenne dla dalszego wzrostu i ekspansji Ayming Polska.

Cieszę się, że dołączam do Ayming Polska - firmy o ugruntowanej pozycji na rynku i będącej jednym z liderów w finansowaniu innowacji w Polsce. Umacnianie tej pozycji oraz zapewnienie skutecznej integracji nowych inicjatyw z naszą bieżącą działalnością należą do moich priorytetów strategicznych. Firma znajduje się obecnie w kluczowym momencie swojego rozwoju. Wprowadzenie na polski rynek platformy do zarządzania środowiskiem pracy Acciline+ stanowi ważny element naszej strategii digitalizacji i rozszerzenia portfolio produktów. Dodatkowo, start usługi raportowania ESG jest naszą odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się otoczenie regulacyjne i środowiskowe - komentuje Piotr Frankowski, Dyrektor Zarządzający, Ayming Polska.

Jednocześnie, dotychczasowa Dyrektor Zarządzająca, Magdalena Burzyńska, która z sukcesem zarządzała Ayming Polska przez ponad 10 lat, otrzymuje awans w ramach struktur międzynarodowych Ayming. Pod jej kierownictwem, firma rozbudowała obszar finansowania innowacji, umacniając swoją pozycję jako lidera rynku w tym segmencie. Teraz, Burzyńska zajmie się rozwojem usługi raportowania ESG na szczeblu globalnym. Jej bogate doświadczenie i udowodniona skuteczność w budowaniu silnej pozycji rynkowej będą cenne w dalszym rozszerzaniu działalności firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej.

Po dekadzie rozbudowywania obszaru finansowania innowacji w Ayming Polska, moja nowa rola międzynarodowa koncentruje się na rozwijaniu usługi raportowania ESG, kluczowego elementu strategii Grupy Ayming. Ta usługa, obejmująca zarządzanie i raportowanie w obszarach środowiska, społeczeństwa i ładu korporacyjnego, jest coraz ważniejsza dla każdej firmy dążącej do zrównoważonego rozwoju. Moim celem jest wspieranie klientów w adaptacji do nowych wymogów rynkowych i regulacyjnych, co ma fundamentalne znaczenie dla przyszłości biznesu - mówi Magdalena Burzyńska, ESG International Director, Grupa Ayming.

Raportowanie ESG - nowa usługa Ayming Polska

W odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się otoczenie rynkowe oraz w ramach realizacji strategii biznesowej Grupy Ayming, Ayming Polska rozszerza swoje usługi o kompleksowe wsparcie w zarządzaniu obszarem ESG. W zakres obsługi znaleźć się ma: analiza śladu węglowego, strategia redukcji emisji CO2, pomoc w pozyskiwaniu certyfikatów zrównoważonego rozwoju, pełna diagnostyka ESG, ocena wpływu działań firmy oraz planowanie i raportowanie zrównoważonego rozwoju.

Jest to strategiczna odpowiedź na globalne wyzwania, takie jak zmiany klimatyczne oraz rosnące wymogi dotyczące transparentności w działaniach środowiskowych, społecznych i ładu korporacyjnego.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ayming Polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »