Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

BACARDI®Gold - prawdziwa moc nietoperza

BACARDI® Gold należący do rodziny produktów BACARDI® to wyjątkowy złoty rum, który produkowany jest z najwyższej jakości składników nadających mu unikalny charakter.

BACARDI® Gold - moc nietoperza zaklęta w złotym eliksirze od 111 lat

BACARDI® Gold należący do rodziny produktów BACARDI® to wyjątkowy złoty rum, który produkowany jest z najwyższej jakości składników nadających mu unikalny charakter.

Bursztynowy, ognisty kolor, delikatny smak, wyczuwalny aromat wanilii oraz posmak orzechów laskowych, tropikalnych owoców i przypraw – oto tajemnica BACARDI® Gold. 

Smak BACARDI® Gold doceniony został w jednym z hawańskich barów w sierpniu 1900 roku, gdzie żołnierze amerykańcy świętowali zwycięstwo w wojnie z Hiszpanami o niepodległość Kuby. Dowódca, kapitan Russell zamówił w barze rum z colą i limonką i wzniósł toast “Por Cuba Libre” (Niech żyje wolna Kuba). Żołnierze byli pod wrażeniem smaku i zasugerowali, aby drink nazwać „Cuba Libre”. Tak narodził się jeden najpopularniejszych drinków świata. Od 111 lat w wersji oryginalnej podaje się go na rumie BACARDI® Gold.

 

BACARDI® Gold jest bardzo ceniony na świecie. Ma swoim koncie wiele nagród, m.in. w 2011 roku został wyróżniony złotym medalem przez Instytut Jakości Monde Selection w Brukseli.

 

The ORIGINAL CUBA LIBRE

40 ml BACARDI® Gold

Coca Cola

¼ limonki

 

Wypełniamy wysoką szklankę lodem. Wlewamy rum BACARDI® Gold i Coca-Colę.

Wyciskamy sok z ćwiartki limonki, po czym wrzucamy ją do środka.

Por Cuba Libre!

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

XRS Nowe Media
http://xrs.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »