Technologie » Komputery

baramundi software AG na targach IT Future Expo we Wrocławiu

Całościowe zarządzanie urządzeniami mobilnymi i typu klient wsparciem dla bezpieczeństwa IT w firmach

Już trzeci raz liderzy firm i instytucji IT spotkają się na targach IT Future Expo. Sponsorem strategicznym wydarzenia jest niemiecki producent oprogramowania do zarządzania siecią firmową, baramundi software AG. Odwiedzający targi dowiedzą się, w jaki sposób wprowadzić zautomatyzowane zarządzanie słabymi punktami za pomocą narzędzia Client Management od baramundi software AG oraz jak wykrywać luki w zakresie bezpieczeństwa na stanowiskach komputerowych i szybko je eliminować. Targom IT Future Expo towarzyszyć będzie także cykl wykładów i prelekcji pod nazwą IT Future Congress, skierowany głównie do osób zarządzających przedsiębiorstwami i specjalistów departamentów informatycznych. W tym roku gospodarzem wydarzenia jest Stadion Miejski we Wrocławiu. Wydarzenie odbędzie się 26 listopada 2015 roku.

 

 

Niezałatane luki na urządzeniach typu klient lub w oprogramowaniu są zagrożeniem, którego nie można lekceważyć. Administratorzy sieci często stają przed wyzwaniem polegającym na  stałym monitorowaniu takich luk na wszystkich komputerach i serwerach pracujących w ramach sieci firmowej. By sprawnie zarządzać ryzykiem IT potrzebne jest rozwiązanie, które ułatwi działom IT pracę i pozwoli na szybsze wykonanie zadań.

 

Zarządzanie słabymi punktami w baramundi Management Suite polega na automatycznym skanowaniu komputerów pracujących w sieci firmowej w poszukiwaniu luk. Wykryte luki wyświetlane są w przejrzysty sposób, co pozwala administratorowi. szybko zareagować i wyeliminować je bezpośrednio z poziomu baramundi Management Suite. Pakiet firmy baramundi software AG sprawdza dodatkowo konfigurację urządzeń i przedstawia propozycje zmiany ustawień stwarzających zagrożenie dla sieci.

 

Zintegrowane zarządzanie urządzeniami mobilnymi

 

Pakiet baramundi Management Suite, jako całościowe rozwiązanie, umożliwia także zintegrowane zarządzanie komputerami PC, serwerami, urządzeniami mobilnymi i Makami z poziomu centralnej platformy. Dzięki temu rozwiązaniu administratorzy IT mogą wdrożyć jednolite zasady bezpieczeństwa, obejmujące zarówno urządzenia mobilne jak i urządzenia typu klient w obrębie sieci firmowej.

 

Prezentacja baramundi na targach IT Future Expo na stoiskach nr 58 i 59 oraz udział w IT Future Congress

 

Na tegorocznych targach IT Future Expo, Sebastian Wąsik z baramundi software AG, oprócz prezentacji swoich rozwiązań, wygłosi również wykład w ramach IT Future Congress – części merytorycznej wydarzenia, zatytułowany „Łatwe i inteligentne zarządzanie IT poprzez baramundi Management Suite”.  

 

„Cieszymy się, że już po raz drugi możemy wziąć udział w targach IT Future Expo. To wydarzenie jest dla nas idealną okazją do wymiany doświadczeń oraz prezentacji możliwości i funkcjonalności oprogramowania baramundi Management Suite” – powiedział Sebastian Wąsik, z baramundi software AG.

  Więcej informacji o obecności firmy na targach IT Future Expo 2015 we Wrocławiu można znaleźć na stronie www.baramundi.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pierwsza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »