Technologie » Komputery

BenQ niezauważalnie zmienia serwis w Polsce

BenQ niezauważalnie zmienia serwis w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
LetMeRepair Polska Sp. z o.o. jest od 1 kwietnia br. jedynym autoryzowanym punktem obsługi serwisowej wszystkich produktów BenQ w Polsce. Wszystkie dotychczasowe kontakty telefoniczne i mailowe pozostają bez zmian.

Firma BenQ informuje, że od 1 kwietnia wszystkie sprzedawane w Polsce produkty firmy BenQ w zakresie obsługi serwisowej - gwarancyjnej i pogwarancyjnej - będą obsługiwane w jednej, autoryzowanej firmie serwisowej LetMeRepair Polska Sp. z o.o. z Kalisza. Jest ona polskim przedstawicielstwem miedzynarodowej firmy serwisowej LetMeRepair z centralą w Niemczech.

„Dzięki temu, że serwis gwarancyjny wszystkich naszych produktów świadczymy w trybie door-to-door czyli kurierem od drzwi użytkownika do serwisu i z powrotem, to zmiana firmy serwisowej będzie praktycznie niezauważalna” - mówi Krzysztof Sulowicz, Country Manager BenQ PL. „Kaliska firma ma dobry dostęp do dużych europejskich magazynów części zamiennych firmy LetMeRapair, co liczę, dodatkowo skróci czas napraw.”

 

Kontakt do serwisu BenQ (od 1 kwietnia 2009):
LetMeRepair Polska Sp. z o.o.
ul. Częstochowska 140, 62-800 Kalisz
tel: 0-801-551-251 lub 0-62-766-77-71 (obsługa klienta)
e-mail: support@benq.pl

 

Nie zmieniają się dotychczasowe warunki gwarancji na poszczególne urządzenia BenQ. Dla przypomnienia, okres gwarancji trwa:

  • komputery przenośne Joybook - 24 miesiące (bateria – 12 miesięcy)
  • monitory - 36 miesięcy
  • cyfrowe aparaty fotograficzne - 24 miesiące
  • projektory - 36 miesięcy (lampa - 6 miesięcy lub 1000h w zależności, co będzie pierwsze)
  • klawiatury, myszki - 24 miesiące.

 

Aktualne informacje dotyczące warunków gwarancji i serwisu dostępne są na www.benq.pl w zakładce „Serwis i Wsparcie techniczne” 

 

Dotychczas firma BenQ miała dwie oddzielne firmy serwisowe obsługujące klientów  końcowych indywidualnych i biznesowych. ESM Logistics S.A. z Katowic w zakresie serwisu komputerów przenośnych Joybook i IT Usługi Serwisowe Sp. z o.o. z Zabrza dla pozostałych urządzeń. Firmy te zakończą przyjmowanie nowych zleceń serwisowych z dniem 31 marca br. ale doprowadzą do końca wszystkie sprawy rozpoczęte wcześniej.

 

Od 1 kwietni br. wszystkie nowe sprawy serwisowe zgłaszać należy wyłącznie do kaliskiej firmy LetMe Repair.  

Korporacja BenQ www.BenQ.com

Korporacja BenQ jest wiodącym światowym projektantem i producentem cyfrowych urządzeń dla domu i biura: projektorów multimedialnych, monitorów LCD, odbiorników TV LCD, aparatów cyfrowych, telefonów komórkowych, komputerów przenośnych, urządzeń pamięci masowej, nośników oraz klawiatur i myszy komputerowych

BenQ jest firmą działającą na wielu rynkach, silnie koncentrującą się na mobilnej komunikacji, wyświetlaczach wizyjnych oraz na połączeniu technologii sieciowych i cyfrowych.

Zgodnie z motto “Bringing Enjoyment and Quality to Life” BenQ łączy w swoich produktach bardzo wysoki poziom i technologiczne zaawansowanie z łatwością i przyjemnością obsługi, zarówno w pracy jak i w rozrywce.

W 2007 roku, obroty korporacji BenQ wyniosły 1.83 miliarda dolarów USA (włączając w to wynik obrotów skonsolidowany z działalności poszczególnych marek produktów, zanim nastąpiło wydzielenie części zajmującej się produkcją).


O grupie BenQ

Grupę BenQ tworzy 12 firm, które działają na rynku niezależnie od siebie, jednocześnie ścisłe ze sobą współpracując. W skład Grupy BenQ wchodzą: BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (trzeci na świecie producent wielkoformatowych matryc TFT-LCD), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, Daxon Technology Inc., Daxin Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, Darwin Precisions, Ltd, Raydium Semiconductor Corporation, Cando Corporation and Wellypower Co., Ltd.

W 2007 roku, obroty całej Grupy wyniosły 26 miliardów dolarów USA.
BenQ w Polsce:  www.benq.pl

BenQ oferuje na polskim rynku tylko wybrane grupy produktowe: projektory multimedialne, monitory LCD, aparaty cyfrowe, notebooki , myszki i nośniki (CD, DVD, blu-ray).

Według niezależnych rankingów analityków rynku, od dwóch lat BenQ zajmuje w Polsce pierwsze miejsce pod względem liczby sprzedanych projektorów multimedialnych i 3 lub 4 (różnie w kolejnych kwartałach roku)  pod względem sprzedaży monitorów LCD.

Kontakt do przedstawiciela BenQ w Polsce www.BenQ.pl :

Dorota Kot, mailto:d.kot@BenQ.com  komórka: (+48) 607 936 650

Obsługa Prasowa i PR:
Zbigniew Blewoński,
mailto:zbigniew.blewonski@indalo.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »