Technologie » AGD - RTV

BeoVision 10

BeoVision 10
Zobacz więcej zdjęć »
Bang & Olufsen Warszawa przedstawia najnowszy model BeoVision 10. Telewizor łączy nowoczesny design z tradycyjną dbałością firmy o jakość obrazu oraz dźwięku. Smukły, elegancki kształt pięknie prezentuje się na ścianie i zasługuje na sąsiedztwo dzieł sztuki.

Najnowszy model BeoVision 10 dostępny jest w dwóch rozmiarach: 40 calowym oraz dużym, 46 calowym. Ultracienka rama, wykonana ze szczotkowanego aluminium, stanowi idealną oprawę dla wyświetlanego na ekranie obrazu.

Telewizor wyposażony jest w dekodery kina domowego Dolby Digital 5.1. Wysokiej jakości dźwięk pochodzi z wbudowanych głośników, zaprojektowanych z zachowaniem standardów firmy B & O, od lat dbającej o najwyższy poziom i głębię dźwięku. Z BeoVision 10 możliwe jest stworzenie we własnym salonie wrażenia porównywalnego do prawdziwej sali kinowej.

BeoVision 10 dostępny jest w dwóch wersjach rozmiarowych. W zestawie: ekran telewizora, szyba antyrefleksyjna, uchylny wieszak projektu B & O oraz pilot. Cena zestawu w salonie sprzedaży Bang & Olufsen Sadyba w Warszawie to: 6180 € za model 40 calowy oraz 7930 € za model 46 calowy.

Bang & Olufsen Sadyba

Limanowskiego 11M

02-943 Warszawa

Telefon: (+48) 22 8424055  

Strona www salonu na Sadybie:

http://beostores.bang-olufsen.com/warszawa-limanowskiego/welcome?lang=plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

7Peak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »