Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

BETFAN: Sara James w finale America’s Got Talent

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Sara James pokona rywali podczas występów na żywo w „America’s Got Talent”, czyli półfinału amerykańskiej edycji „Mam Talent”. Tym samym młodziutka wokalistka awansuje do finału zaplanowanego na 13 września.

Sara James niedawno wzięła udział w przesłuchaniach do amerykańskiego „Mam talent”, gdzie z miejsca zrobiła furorę. Polska nastolatka podbiła serca publiki oraz jurorów, a zwłaszcza jednego z nich - Simona Cowella. Znany z surowych ocen łowca talentów przyznał jej tzw. złoty przycisk, czyli specjalne wyróżnienie, które dało Sarze bezpośredni awans do półfinału. To wyróżnienie nie przesądza co prawda o przyszłym miejscu uczestnika, ale warto pamiętać, że aż pięciu zwycięzców „America’s Got Talent” zostało nim wcześniej wyróżnionych.

 

Wedle harmonogramu NBC kolejny etap „America’s Got Talent” – pokazywane na żywo półfinały – rusza 9 sierpnia. BETFAN prognozuje, że Sara James wyjdzie z niego zwycięsko i tym samym wywalczy miejsce w finale. Czy artystka, która zaledwie trzy tygodnie temu obchodziła czternaste urodziny, wygra program lub zajmie jedno z pierwszych trzech miejsc? Wedle oceny BETFAN dziś Sara ma 25% szans na znalezienie się w TOP3 konkursu oraz 9% na zwycięstwo. Kursy u polskiego bukmachera na te scenariusze to odpowiednio: 4.50 oraz 10.00. Przy stawce 100 zł oznacza ponad 350 lub blisko 800 zł wygranej, w razie gdyby Sara znalazła się na podium lub wygrała program.

 

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i w ciągu trzech lat działalności odprowadził do budżetu państwa 86 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne.

Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz. Tylko w 2021 i 2022 r. BETFAN przewidział wynik szeregu istotnych wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych. Między innymi zgodnie z typowaniem analityków BETFAN prezesem PZPN został Cezary Kulesza, tytuł sportowca roku w plebiscycie PS zdobył Robert Lewandowski, dziennikarzem roku w konkursie Grand Press wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN prognozował także, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie, a Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »