Gospodarka » Żywność

Bezglutenowy batonik musli marki 3 PAULY – słodka przekąska bez glutenu i laktozy

Bezglutenowy batonik musli marki 3 PAULY – słodka przekąska bez glutenu i laktozy
Zobacz więcej zdjęć »
Niemiecka marka 3Pauly oferuje konsumentom bardzo szeroka gamę produktów dietetycznych, bezglutenowych lub wolnych od innych alergenów. Jakość i smak produktów 3Pauly od wielu lat znana jest na całym świecie, dlatego eksperci marki tworzą coraz to nowe produkty

 

Niemiecka marka 3Pauly oferuje konsumentom bardzo szeroka gamę produktów dietetycznych, bezglutenowych lub wolnych od innych alergenów. Jakość i smak produktów 3Pauly od wielu lat znana jest na całym świecie, dlatego eksperci marki tworzą coraz to nowe produkty, aby sprostać oczekiwaniom klientów i pomóc im urozmaicać codzienne menu w pyszne dania i przekąski.

Bezglutenowy batonik musli 3 PAULY to lekkostrawna przekąska, której podstawą są płatki ryżowe oraz wieloziarniste płatki zbóż, wzbogacone o pestki dyni i słonecznika, niesiarkowane morele oraz prażone migdały. Nie zawiera mleka i jaj, co pozwala cieszyć się smakiem słodkości także osobom cierpiącym na nietolerancję laktozy. Dodatkowo, batonik jest źródłem błonnika, pełniącego bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu całego układu pokarmowego. Bezglutenowy batonik musli marki 3 PAULY łączy w sobie dwie różne konsystencje - chrupiące ziarna i płatki z miękkimi, delikatnie ciągnącymi się, słodkimi morelami. Jest pożywny i daje uczucie sytości. Stanowi wygodną przekąskę uzupełniającą codzienną dietę, pozwalającą zaspokoić pokusę na słodycze. Batonik idealnie sprawdzi się w biurze, szkole czy podróży. Na opakowaniu batonika znajdują się czytelne ikony informujące o składzie i właściwościach żywieniowych produktu, pozwalające alergikom na szybką identyfikację, które składniki zostały celowo wykluczone z procesu produkcji.

 

 

www.3pauly.de

 

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 30 g

Cena: ok 4 zł

Importer: Victualia Saluber

 

3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o „łagodną dietę” 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »