Rozrywka i wypoczynek » Sport

Białystok - rugby, treningi otwarte

Białystok - rugby, treningi otwarte
Zobacz więcej zdjęć »
Rugby nie jest w naszym kraju zbyt popularne, jednak pojawiają się pierwsze odnoszące sukcesy drużyny. Chcesz zostać zawodnikiem? Masz okazję!

Na świecie jest znacznie lepiej, zorganizowane związki i ligi rugby istnieją w ponad 130 państwach. W niektórych dyscyplina ta uznawana jest za sport narodowy (Np. Nowa Zelandia, Walia i Gruzja). Rugby popularnie uprawiane jest w około 30 krajach. Czy dołączy do nich Polska?

Regionalne drużyny cały czas starają się o pozyskanie nowych zawodników. Jeżeli interesujesz się rugby i mieszkasz w okolicach Białegostoku, masz świetną okazję do tego, aby spróbować swoich sił w tym sporcie. Białostocka drużyna rugby zaprasza wszystkich chętnych na treningi otwarte. Można przyjść, zobaczyć jak wygląda ten sport w praktyce, ewentualnie spróbować swoich sił. Nie ma ograniczeń wieku ani wagi, może przyjść praktycznie każdy - nawet jeśli nie z myślą o braniu czynnego udziału, to chociażby po to, aby dowiedzieć się więcej na temat tej dyscypliny. 

Treningi odbędą się przy Stadionie Miejskim, na bocznym boisku. Najbliższe terminy otwartych treningów to:
 
- 19.05.2015 (wtorek) od 19:00 do 20:30
- 21.05.2015 (czwartek) od 19:00 do 20:30
- 26.05.2015 (wtorek) od 19:00 do 20:30
- 28.05.2015 (czwartek) od 19:00 do 20:30

Zapraszamy: suplementy.bialystok.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KFD
http://kfd.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »