Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

BIG news - Cuprum Park zmienia nazwę

BIG news - Cuprum Park zmienia nazwę
Zobacz więcej zdjęć »
Już w ten piątek, 2 czerwca, na klientów dotychczasowego Cuprum Park czeka wiele atrakcji oraz zupełnie nowa nazwa – BIG Lubin. Z tej okazji park handlowy zaprasza na koncert Zakopower i wiele innych atrakcji.

Świętowanie rozpocznie się w piątek o godzinie 13:00, natomiast o 19:00 odbędzie się pełen muzycznych hitów występ zespołu Zakopower. Wśród atrakcji nie zabraknie porywającej do tańca muzyki na żywo, a także szczudlarzy, żonglerów, spektakularnych występów tanecznych i malowania twarzy dla dzieci. Pojawią się również niespodzianki i upominki dla wszystkich odwiedzających oraz pyszne jedzenie, co zagwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny. Uwielbiana przez miliony Polaków grupa Zakopower z pewnością zachwyci gości, a dodatkowo, w tym dniu oraz przez cały weekend najemcy przygotują niezwykle atrakcyjne promocje.

 

Świętowanie tego procesu będzie doskonałym pretekstem, by wybrać się do BIG Lubin w rodzinnym i przyjacielskim gronie, by przyjemnie spędzić czas na największej w okolicy imprezie. Profile firmy można śledzić na Facebooku i Instagramie.

 

Rebranding związany jest ze zmianą właściciela parku handlowego, którym od października ubiegłego roku jest BIG SHOPPING CENTERS LTD. Zmiana obejmie oznakowanie oraz logotypy zgodnie ze standardami stosowanymi przez tę firmę na całym świecie. Będzie to już drugi taki rebranding w Polsce, zaraz po BIG Andrychów, który uroczyście został otwarty w nowej odsłonie 3 tygodnie temu.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »