Firma » Biznes

BillBird doładuje karty pre-paid BRE Banku

Firma BillBird S.A. rozpoczęła współpracę z BRE Bankiem, w ramach której posiadacze wydanych przez bank kart pre-paid będą mogli w szybki i prosty sposób zasilić konto powiązane z kartą we wszystkich punktach sieci VIA™ Moje Rachunki.

Od listopada klienci BRE Banku korzystający z wybranych kart MasterCard pre-paid będą mogli bezproblemowo i bezpiecznie w każdej chwili doładować konto karty na zadeklarowaną kwotę w sieci VIA™ Moje Rachunki. Wystarczy, że w punkcie Moje Rachunki podadzą kartę kasjerowi i określą kwotę wpłaty. Kasjer zeskanuje kod, wpisze kwotę doładowania oraz poinformuje klienta o pobranej prowizji.

Usługa doładowania karty przedpłaconej to innowacyjny projekt firmy BillBird i MasterCard, który od jesieni ubiegłego roku pozwala dokonywać wpłaty na kartę. Do tej pory w punktach sieci BillBird można było zasilić m.in. karty ZakraCard oraz karty pre-paid wydane przez Getin Bank. Dzięki współpracy BillBird S.A.
i BRE Banku, klienci jednego z największych banków w Polsce uzyskają dostęp do prostego sposobu powtórnego doładowania, po wyczerpaniu środków pierwotnie zdeponowanych na karcie.
Karty przedpłacone coraz częściej zastępują bony podarunkowe, prezenty, bilety komunikacji miejskiej, czy finansowanie wyjazdów służbowych i stanowią ważny środek płatniczy, dzięki czemu zmniejszają obrót gotówkowy i przyśpieszają obsługę każdego klienta. Na wykorzystanie kart pre-paid decydują się także organizatorzy festiwali plenerowych, władze miast czy kluby sportowe. Takie dedykowane karty służą użytkownikom do dokonywania bezpiecznych transakcji zarówno zbliżeniowych, jak i bezgotówkowych.

— Do wzrostu popularności kart przedpłaconych przyczynia się rosnąca świadomość zalet tego produktu wśród klientów, dla których karta staje się praktycznym narzędziem do codziennych płatności. Współpraca firmy BillBird S.A. z BRE Bankiem, instytucją, która dynamicznie rozwija się na rynku kart pre-paid, to dobra wiadomość dla  kilkuset tysięcy osób korzystających z kart wydanych do tej pory przez bank. Od listopada br. uzyskały one dostęp do bezproblemowego i szybkiego ponownego doładowania karty przedpłaconej
w ponad 8 tysiącach punktów w całym kraju, składających się na sieć VIA™ Moje Rachunki — analizuje nową funkcjonalność Przemysław Płudowski, Dyrektor Sprzedaży Produktów Elektronicznych w BillBird S.A. — Mamy nadzieję, że współpraca obu firm wpłynie na dalszą popularyzację użytkowania kart pre-paid
w naszym kraju — dodaje Płudowski.

Więcej informacji o usługach oferowanych przez firmę BillBird S.A. znajduje się na stronie internetowej www.mojerachunki.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »