Technologie » Komputery

BitDefender Promocja Gratis 3+3

Firma Marken Systemy Antywirusowe ogłasza promocję zorganizowaną wraz z firmą BitDefender, wielokrotnie nagradzanym dostawcą innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa, dotyczącą zakupu oprogramowania do ochrony komputerów w sieciach firmowych.

Przy każdym zakupie co najmniej 20 nowych licencji oprogramowania BitDefender Small Office Security Partner realizujący zamówienie premiowany będzie dodatkowo trzema rocznymi licencjami BitDefender Internet Security 2011 na 1 stanowisko po 1 zł netto za sztukę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Co więcej, z promocji skorzysta również klient końcowy, otrzymując, podobnie jak Partner, kolejne trzy roczne licencje BitDefender Internet Security 2011 na 1 stanowisko po 1 zł netto za sztukę.

Promocja potrwa do końca czerwca 2011. W celu dokonania zakupu należy skontaktować się z działem handlowym firmy Marken Systemy Antywirusowe.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie http://www.bitdefender.marken.com.pl

BitDefender Small Office Security to pakiet służący do ochrony stacji roboczych oraz serwerów plików, zabezpieczający punkty końcowe i udostępnione foldery przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem. BitDefender Small Office Security obejmuje następujące rozwiązania:

  • BitDefender Management Server – potężna, scentralizowana konsola zarządzania, łącząca wgląd w stan bezpieczeństwa firmy ze zdalną konfiguracją punktów krańcowych.
  • BitDefender Client Security - łatwe w użyciu rozwiązanie zapewniające doskonałą, proaktywną ochronę przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, rootkitami, spamem, phishingiem oraz innym złośliwym oprogramowaniem na komputerach z systemem Windows.
  • BitDefender Security for File Servers - oprogramowanie dla serwerów plików zapewniające zoptymalizowaną ochronę zarówno systemu operacyjnego serwera, jak i struktury plików danych krytycznych systemów back-end działających pod kontrolą systemu Windows.
  • BitDefender Security for Samba - rozwiązanie umożliwiające firmom wdrożenie ochrony antywirusowej i antyspyware'owej dla udziałów sieciowych Samba na Linux, FreeBSD i Solaris.

BitDefender Internet Security 2011 to pakiet ochronny kompleksowo zabezpieczający komputery przed zagrożeniami z Internetu. Obejmuje ochronę przed różnego rodzaju wirusami, trojanami i innym złośliwym oprogramowaniem. Zawiera także zaporę sieciową, antyspam oraz moduł kontroli rodzicielskiej.

BitDefender jest twórcą jednej z najszybciej i najefektywniej rozwijających się linii uznawanego na świecie oprogramowania bezpieczeństwa. Od czasu powstania w 2001 roku, BitDefender nieustannie podnosi poziom i ustanawia nowe standardy ochrony proaktywnej, stając się innowatorem branży zabezpieczeń przed złośliwym oprogramowaniem. Każdego dnia BitDefender chroni dziesiątki milionów użytkowników domowych i korporacyjnych na całym świecie – dając im spokój ducha dzięki świadomości bezpieczeństwa ich cyfrowych doświadczeń. Rozwiązania BitDefender rozpowszechniane są poprzez globalną sieć partnerów i dystrybutorów z ponad stu krajów. Więcej informacji na temat BitDefendera i jego produktów można szukać na stronach internetowych poświęconych rozwiązaniom bezpieczeństwa. Dodatkowo, na stronie www.malwarecity.com BitDefender przedstawia kulisy i najbardziej aktualne informacje dotyczące zagrożeń bezpieczeństwa, pozwalając użytkownikom śledzić codzienną walkę ze złośliwym oprogramowaniem.

Marken Systemy Antywirusowe istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w  branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Firma zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. W swojej ofercie posiada rozwiązania, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w  niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: BitDefender, Kaspersky, ESET, Avast, F-Secure, USB Lock, DeviceLock, NETASQ, G DATA, Acronis.

Regulamin Promocji „BitDefender +3+3”

1.     Organizatorem promocji jest firma Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni przy ulicy Śląskiej 51/1 zarejestrowana w ewidencji działalności gospodarczej Prezydenta Miasta Gdyni, NIP: 913-130-57-85, REGON: 191 743 230.

2.     Treść regulaminu dostępna jest na stronie http://www.bitdefender.marken.com.pl/

3.     Udział w promocji jest dobrowolny.

4.     Promocja trwa od 21 lutego 2011 do 30 czerwca 2011 na terenie całej Polski.

5.     Akcja skierowana jest do firm współpracujących z Marken Systemy Antywirusowe w zakresie dalszej odsprzedaży produktów firmy BitDefender, zwanych dalej Partnerami, oraz do końcowych użytkowników licencji zakupujących promocyjne produkty BitDefender, zwanych dalej Klientami Końcowymi.

6.     Promocja dotyczy zakupu licencji na oprogramowanie BitDefender Small Office Security.

a.     Premiowany jest zakup wyłącznie nowych licencji na oprogramowanie BitDefender Small Office Security dla co najmniej 20 użytkowników na okres 1 roku lub więcej.

b.    Klient Końcowy, który skorzysta z promocji, otrzyma 3 licencje na oprogramowanie BitDefender Internet Security 2011 dla 1 użytkownika na 1 rok w cenie 1 zł netto za sztukę.

c.     Jeśli sprzedaż promocyjnej licencji odbędzie się za pośrednictwem Partnera firmy Marken Systemy Antywirusowe, Partner ten również otrzyma 3 licencje na oprogramowanie BitDefender Internet Security 2011 dla 1 użytkownika na 1 rok w cenie 1 zł netto za sztukę.

d.    Promocja dotyczy wyłącznie licencji elektronicznych.

7.     Promocyjne licencje otrzymane przez Klienta Końcowego nie są przeznaczone do dalszej odsprzedaży.

8.     Promocyjne licencje otrzymane przez Partnera mogą zostać przeznaczone do dalszej odsprzedaży.

9.     Partner biorący udział w promocji zobowiązuje się do przekazania Klientowi Końcowemu przeznaczonych dla tego Klienta licencji na warunkach określonych w pkt. 6b Regulaminu.

10.  Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny ani na inne produkty.

11.  Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie przez Partnera lub Klienta Końcowego ważnego zamówienia w firmie Marken Systemy Antywirusowe w czasie trwania akcji.

12.  Złożenie zamówienia w ramach promocji jest równoznaczne z akceptacją przez Partnera i Klienta Końcowego warunków niniejszego regulaminu.

13.  Promocja nie łączy się z innymi aktualnie obowiązującymi promocjami i ofertami specjalnymi.

14.  Wszelkie wątpliwości i różnice interpretacyjne punktów regulaminu promocji rozstrzygane będą przez organizatora promocji – firmę Marken Systemy Antywirusowe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken Systemy Antywirusowe
http://www.marken.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »