Firma » Biznes

Biuro do wynajęcia lub w leasingu

Biuro do wynajęcia lub w leasingu
Zobacz więcej zdjęć »
Znalezienie dobrego biura na siedzibę firmy to nie lada wyzwanie. Trzeba zdecydować się na kupno lub wynajem, wybrać lokalizację, ustalić standardy budynku i jego powierzchnię, wiele zainwestować w wykończenie.

A i tak nie ma pewności, czy za 5 lat biuro będzie dalej spełniać potrzeby pracowników. Naprzeciw oczekiwaniom takich przedsiębiorców wychodzi firma Touax, która produkuje nowoczesne biura w bardzo elastycznej technologii modułowej opartej na kontenerach.

Inwestorzy coraz częściej decydują się na budownictwo modułowe. Dlaczego? Kluczowym czynnikiem jest nie tylko krótki czas budowy – nowoczesne biuro może powstać w kilka tygodni – ale przede wszystkim duża elastyczność tej technologii. Budynek może być uszyty na miarę, dopasowany do wszystkich potrzeb klienta, a jeśli te potrzeby po jakimś czasie się zmienią – może być dowolnie rozbudowany lub zmniejszony. Po zakończeniu okresu użytkowania może być także przeniesiony w inne miejsce, dostosowany do pełnienia nowych funkcji i form użytkowania, albo nawet zwrócony producentowi.

Zakup, leasing lub najem

Decydując się na technologię modułową opartą na kontenerach, klient ma możliwość wyboru różnych form finansowania inwestycji. W grę wchodzi nie tylko tradycyjny zakup modułów, ale także zakup z odkupem przez producenta, leasing oraz najem. Inwestor może wykonać kalkulację opłacalności inwestycji i wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

Wiemy, że dla każdego przedsiębiorcy jedną z najważniejszych kwestii jest finansowe bezpieczeństwo inwestycji. Dlatego naszym klientom dajemy wiele możliwości, które zmniejszają ich potencjalne ryzyko biznesowe. Dzięki temu nie muszą dokonywać wyborów w ciemno, wiązać się wieloletnimi umowami, które mogą ich potem ograniczać. Obiekt wybudowany w technologii modułowej oparty na solidnej, stalowej ramie można zmniejszyć, zwiększyć, zdemontować i przetransportować w inne miejsce, zmienić jego przeznaczenie, lub zwrócić producentowi – w zależności od życzeń klienta – mówi Jacek Staniszewski, Dyrektor Generalny firmy Touax.

Podwyższony standard

Technologia modułowa może być wykorzystywana zarówno przy budowie eleganckich biur, jak i sklepów, restauracji oraz nowoczesnych placówek dydaktycznych. Standard budynku może być dodatkowo podwyższony poprzez zastosowanie paneli zewnętrznych, płyt ceramicznych, przeszkleń wewnętrznych i zewnętrznych. Przy obiektach można także stworzyć tarasy i urządzić na nich zielone przestrzenie. Wewnątrz mogą być udostępnione kompletne sieci komputerowe, serwerownie z narzędziami IT, sieci wykrywania pożarów oraz kontroli dostępu, a także systemy klimatyzacyjne. Krótko mówiąc, może powstać nowoczesne, w pełni wyposażone biuro, które można nabyć w dowolnej formie finansowania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Touax
http://

Komentarze (1)

  • avatar
    panroman 2017-06-03 21:55:32

    W kwestii biur do wynajęcia ja ufam http://gwiazda.info/ zwłaszcza jeśli chodzi o okolice Pragi w Warszawie ;)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »