Dom » Nieruchomość

Biuro handlowe BUDIMEX DANWOOD w Warszawie

Biuro handlowe BUDIMEX DANWOOD w Warszawie
Zobacz więcej zdjęć »
W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie mieszkańców Warszawy i okolic budową domów marki DAN-WOOD HOUSE, firma postanowiła otworzyć biuro handlowe w Warszawie.

Firma BUDIMEX DANWOOD Sp. z o.o., mająca siedzibę w Bielsku Podlaskim,  otworzyła swoje biuro handlowe w Warszawie. Otwarcie nowej filii wiąże się z dynamicznym rozwojem firmy i coraz większym zainteresowaniem mieszkańców dużych miast i okolic ofertą domów gotowych. Z uwagi na wciąż rosnące ceny mieszkań, budowa własnego domu stała się wspaniałą alternatywą dla warszawiaków i mieszkańców okolicznych miejscowości, ceniących sobie wygodę, swobodę i przestrzeń. Chcących bez problemów i w krótkim czasie, wprowadzić się do wykończonego solidnie domu „pod klucz”.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma BUDIMEX DANWOOD otworzyła biuro regionalne w Warszawie. Biuro prezentuje ofertę domów DAN-WOOD HOUSE i wzorcowe materiały aranżacyjne, służące zarówno przedstawieniu możliwości firmy, jak i najpełniejszemu ukazaniu oferty BUDIMEX DANWOOD. To miejsce powstało specjalnie po to, aby wyjaśnić szczegóły techniczne domu, budowanego w technologii prefabrykowanych domów gotowych, oraz zapoznać klientów z najkorzystniejszymi rozwiązaniami, odpowiadającymi ich potrzebom. Nowe Biuro handlowe mieści się w Warszawie przy ul. Bruna 9 lok. 5.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BUDIMEX DANWOOD Sp. z o.o.
http://www.danwood.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »