Firma » Biznes

Biznes na wrotkach w jednym z najkreatywniejszych miast Polski. Spotkanie w łódzkim Idea Hub

Patrycja Miarka oraz Anna Szawara w najbliższy czwartek, 22 lutego o godzinie 19:00 w łódzkim Idea Hub opowiedzą skąd wzięły pomysł na biznes oraz przed jakimi wyzwaniami stanęły prowadząc firmę wspólnie z przyjacielem.

Kino 4D, papugarnie, escape roomy… chociaż w Łodzi jest wiele interesujących miejsc do spędzania czasu, mieszkańcy miasta ciągle odkrywają nowe rozrywki. Przykładem takiego miejsca jest pierwsza w Łodzi wrotkarnia – KołoWrotki, której założycielkami są Patrycja Miarka oraz Anna Szawara. W najbliższy czwartek, 22 lutego o godzinie 19:00 w łódzkim Idea Hub opowiedzą skąd wzięły pomysł na biznes oraz przed jakimi wyzwaniami stanęły prowadząc firmę wspólnie z przyjacielem.

Łódź, jako jedno z zaledwie trzech miast w Polsce i 64 na świecie, otrzymało tytuł Miasta Kreatywnego Sieci UNESCO. Znane ze swoich innowacyjnych koncepcji, sprawia, że na lokalnych przedsiębiorcach spoczywa spora odpowiedzialność, aby świadczone przez nich usługi były wyjątkowe i konkurencyjne.

Rozpiętość łódzkiej oferty kulturalno-rozrywkowej stanowi coraz większe wyzwanie dla tutejszych przedsiębiorców. Na mapie Łodzi można obecnie odnotować takie miejsca, jak barbershop, w którym za dnia mężczyźni mogą się ostrzyc a nocą napić drinka. Znajdą się także salon gier wirtualnej rzeczywistości, studio kulinarne organizujące warsztaty gastronomiczne, park trampolin czy pokój furii, w której klienci mogą rozładować stres demolując specjalnie do tego przystosowany pokój.  

Wśród nich można wymienić także łódzką wrotkarnię – KołoWrotki. Otwarta niespełna półtora roku temu, przyciąga mieszkańców miasta i okolic, którzy chcą aktywnie spędzić czas na ośmiu kółkach. KołoWrotki to dzieło Patrycji Miarki oraz Anny Szawary – przyjaciółek o zupełnie różnych temperamentach, które wspólnie stworzyły nowe miejsce na mapie Łodzi. Mimo niewielkiego doświadczenia w zakresie prowadzenia własnego biznesu, odpowiedziały na potrzebę rynku, odnosząc przy tym sukces. Już w czwartek, 22 lutego o godzinie 19:00 w łódzkim Idea Hub, podczas spotkania networkingowego, opowiedzą jak wygląda zakładanie oraz prowadzenie biznesu w jednym z najkreatywniejszych miast w Europie. Przybliżą jak wspólnie przeżywały wzloty i upadki, a także jaką rolę w całym przedsięwzięciu odgrywają przyjaźń oraz wspólna pasja.

Zapisy na wydarzenie dostępne są pod linkiem https://293055-82.evenea.pl oraz drogą mailową – drewnowska@ihub.pl.

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której przedsiębiorcy mogą za darmo pracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie biznesowe. Regularnie odbywają się w niej również warsztaty oraz spotkania networkingowe dotyczące szeroko pojętej przedsiębiorczości. Składają się z dwóch paneli. Podczas pierwszego, zaproszony gość opowiada o swoim doświadczeniu w biznesie i dzieli się spostrzeżeniami na konkretny temat. Drugi zaś, przeznaczony jest na networking, czyli m.in. nawiązywanie nowych kontaktów, wymianę doświadczeń oraz inspiracji aspirujących oraz obecnych przedsiębiorców.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pr@zarowkamarketing.pl

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Rafał Płonkowski - pokojfurii.pl 2018-02-26 19:34:22

    Witam,
    Nazwa "Pokój Furii" jest zastrzeżonym znakiem towarowym, a nie pamiętam, abym wydał Państwu zgodę na używanie nazwy w artykule.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 93582 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )