Moda » Biżuteria

Biżuteria W.KRUK na miarę Oscarów

Biżuteria W.KRUK na miarę Oscarów
Zobacz więcej zdjęć »
Już niedługo uroczysta ceremonia rozdania Oscarów. Na czerwonym dywanie pojawią się najbardziej znane twarze światowego kina w wytwornych kreacjach i eleganckiej biżuterii. Zainspirowani tym wydarzeniem przedstawiamy to, co najcenniejsze w naszej kolekcji – brylanty.

W nich z powodzeniem zabłyśniemy podczas każdej uroczystości! 

Brylant to najcenniejszy z pośród kamieni szlachetnych. Jego  moc, trwałość i czystość symbolizują związek kobiety i mężczyzny. Nie znosi obłudy, gdyż sam olśniewająco czysty stoi na straży wierności i nierozerwalności związku. Jego patronem jest słońce, najpotężniejsza i niezniszczalna siła. Blask brylantu jest w stanie oczarować każda kobietę.

W.KRUK ze szczególną troską dba o najwyższą jakość, czystość i barwę brylantów. Każdy z nich przechodzi przez ręce dyplomowanych ekspertów i uzyskuje odpowiedni certyfikat. Brylanty występują w szerokiej ofercie W.KRUK, począwszy od pierścionków, obrączek, kolczyków, bransoletek, wisiorków, skończywszy zaś na zegarkach i zawieszkach. Ponadto, W.KRUK posiada jedyne, niespotykane i niepowtarzalne egzemplarze biżuterii w brylantami.

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 60 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry  i wiele innych.

Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Sosińska

PR Manager W.KRUK

katarzyna.sosinska@vistulagroup.pl

Tel. 603 120 492

wkruk.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

W.KRUK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »