Dom » Budownictwo

BLACK+DECKER™ ... by wszystko stało się prostsze

BLACK+DECKER™ ... by wszystko stało się prostsze
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy, akumulatorowy wkrętak BLACK+DECKER™ powinien znaleźć się w każdej skrzynce narzędziowej. Wygodny w użyciu przyda się w domu i na ogrodzie. Który z trzech modeli najlepiej zaspokoi nasze potrzeby?

Majsterkowiczem jest każdy. Czy to rozkręcając stare meble, czy skręcając nowe lub stawiając altankę ogrodową. Liczba wkrętów nawet przy tak prostych czynnościach potrafi przyprawić o ból głowy. Tymczasem trzy nowoczesne wkrętaki akumulatorowe BLACK+DECKER™ zaskakują szybkością działania! Pomogą skręcić szafki, powiesić obrazy, a nawet zrobić drewnianą donicę ogrodową. Ich kompaktowe rozmiary oraz nowe funkcjonalności czynią majsterkowanie szybkim, prostym i jeszcze przyjemniejszym.

 

Zaawansowany CS3653LC

Dopasowany do dłoni, niewiele większy od zwykłego śrubokręta CS3653LC BLACK+DECKER™ wkręca i wykręca z prędkością 190 obr./min przy 6 Nm momentu obrotowego. Ten najbardziej zaawansowany model z nowej gamy wkrętaków można dostosować do pracy w pozycji poziomej lub pistoletowej. Świetnie radzi sobie w miejscach ciemnych, które rozjaśnia zintegrowana dioda LED, informuje użytkownika o stanie baterii poprzez wskaźnik naładowania oraz utrzymuje bity i wkręty pod ręką dzięki specjalnemu uchwytowi magnetycznemu. Ważną zaletą nowego wkrętaka BLACK+DECKER™ jest także sam akumulator Li-Ion o pojemności 1,5 Ah, który ładuje się aż 4 razy szybciej niż akumulatory montowane we wcześniejszych modelach. Wyposażenie wkrętaka z dwupozycyjną rękojeścią obejmuje również uniwersalną, szybką ładowarkę USB. Sugerowana cena detaliczna CS3653LC to około 252 PLN.

 

Wielopozycyjny CS3652LC

Kompaktowy CS3652LC z uchwytem pistoletowym wyróżnia się w nowej gamie wkrętaków BLACK+DECKER™ 8 pozycjami wkręcania i wykręcania pod wieloma kątami, w tym pod kątem prostym dzięki dodatkowej głowicy kątowej. Pracę w trudnodostępnych miejscach ułatwia zintegrowana dioda LED oraz magnetyczny uchwyt na bity. Optymalną moc do pracy zapewnia mu 5,5 Nm momentu obrotowego i prędkość 180 obr./min. Nowoczesny akumulator 1,5 Ah Li-Ion utrzymuje ładunek nawet do 18 miesięcy. Wyposażenie obejmuje końcówkę wkrętarską 25 mm H4. Sugerowana cena detaliczna CS3652LC to około 215 PLN.

 

Popularny CS3651LC

Kompaktowy wkrętak CS3651LC posiada miękki, pistoletowy uchwyt z przełącznikiem trybu wkręcania i wykręcania z prędkością do 180 obr./min przy 5 Nm momentu obrotowego. Podobnie jak CS3652LC i CS3653LC posiada wmontowane oświetlenie LED. Akumulator Li-Ion utrzymuje urządzenie w gotowości do użycia przez 18 miesięcy. W zestawie można znaleźć 2 końcówki 50 mm do wkręcania: H4 i PZ1. Sugerowana cena detaliczna CS3651LC to około 152 PLN.

 

Wszystkie nowe wkrętaki BLACK+DECKER™ posiadają 24-miesięczną gwarancję i są już dostępne w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »