Technologie » AGD - RTV

Black Friday 2019 - horror dla cen w MediaMarkt

Black Friday z MediaMarkt to szansa na zakup nowoczesnej elektroniki i usług w wyjątkowo niskich cenach.Nic więc dziwnego, że z każdym rokiem coraz więcej klientów niecierpliwie czeka na ofertę sieci. Tym razem MediaMarkt przygotował tysiące artykułów, a akcja potrwa przez cztery dni -  od 28 listopada do 1 grudnia.

Black Friday przypada na ostatni piątek listopada, ale użytkownicy nowych technologii już wcześniej mogli kupić w MediaMarkt wiele produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Sieć podgrzewała atmosferę kusząc licznymi promocjami. Członkowie Klubu MediaMarkt mogli skorzystać ze specjalnej oferty już na początku listopada w ramach akcji „Black Week”, skierowanej wyłącznie do lojalnych klientów marki.

Przed nami jedna z najbardziej wyczekiwanych akcji promocyjnych w roku. W MediaMarkt w ramach promocji „Black Friday - Horror dla cen” dostępnych będzie tysiące artykułów ze wszystkich kategorii  produktowych, więc każdy znajdzie dla siebie wymarzony sprzęt. W tym roku akcja potrwa 4 dni - rozpocznie się już w czwartek, 28 listopada i potrwa aż do 1 grudnia. W niedzielę niehandlową klienci będą mogli skorzystać z oferty Black Friday w sklepie internetowym mediamarkt.pl.

29 listopada większość sklepów MediaMarkt będzie otwarta od godziny 7.00.

Od kilku lat obserwujemy w Polsce rosnącą popularność Czarnego Piątku, który na stałe zagościł w handlowym kalendarzu. Obecnie jest to jedna z najważniejszych akcji promocyjnych w roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w okresie przedświątecznych zakupów przygotowaliśmy dla nich bardzo ciekawą ofertę specjalną. - mówi Alpay Guener, CEO MediaMarktSaturn Polska.

Wybrane produkty z oferty Black Friday w MediaMarkt:

- smartfon Huawei Y7 2019 za 499 zł,  zamiast 649 zł (taniej o 150 zł)
- iPhone 6 32 GB za 1199 zł, zamiast 1399 zł (taniej o 200 zł)
- konsola do gier Sony PlayStation 4 za 799 zł,  zamiast 1329 zł (taniej o 530 zł)
- odkurzacz workowy Zelmer za 299 zł,  zamiast 399 zł (taniej o 100 zł)
- ekspres automatyczny do kawy Philips za 1199 zł, zamiast 1599 zł (taniej o 400 zł)
- telewizor Samsung 65” UHD 4K  za 2699 zł, zamiast 3499 zł (taniej o 800 zł)
- głośnik bluetooth JBL Charge 3 za 399 zł, zamiast 499 zł (taniej o 100 zł)
- laptop HP 15,6” za 949 zł, zamiast 1199 zł (taniej o 250 zł)

Z promocji przygotowanej z okazji Black Friday będzie można skorzystać we wszystkich kanałach sprzedaży sieci MediaMarkt. Regulamin i szczegóły promocji dostępne są na mediamarkt.pl

MediaMarkt jest międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów, oferujących najpełniejszą ofertę z zakresu elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno premierowe, innowacyjne produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach oraz produkty marek własnych. Wychodząc poza typową rolę sklepu, MediaMarkt oferuje bogaty pakiet usług dodatkowych oraz profesjonalne doradztwo, stając się przewodnikiem w tak szybko rozwijającym się cyfrowym świecie. MediaMarkt stawia sobie za cel zapewnienie jak najszerszego dostępu do najnowszej elektroniki, dlatego konsekwentnie realizuje strategię rozwoju wielokanałowego.

MediaMarktSaturn Polska
press box


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »