Firma » Finanse

BNP Paribas Faktoring rozwija system do obsługi transakcji faktoringowych

BNP Paribas Faktoring rozwija system do obsługi transakcji faktoringowych
Zobacz więcej zdjęć »
BNP Paribas Faktoring, przy wsparciu i bezpośredniej współpracy ze swoimi klientami, rozwija system online do obsługi transakcji faktoringowych.

Intuicyjny system e-trade charakteryzuje się swobodną wymianą danych pomiędzy klientem a faktorem przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, przyjaznym i prostym w obsłudze interfejsem oraz dostępem do wielu raportów sprawozdawczych, które można dowolnie definiować w zależności od indywidualnych potrzeb. Ponadto, jest dostępny online w cyklu 24/7.

 

Każdy nowy klient BNP Paribas Faktoring uzyskuje dostęp do innowacyjnego systemu faktoringowego, który w ostatnim czasie przeszedł zaawansowaną transformację.  Zapewnia szeroki wybór poziomów funkcjonalności oraz różne scenariusze akceptacji działań użytkownika. Klient, po zarejestrowaniu faktur w systemie faktora, co odbywa się poprzez  zgłoszenie jedynie danych z wystawionych faktur, może zdecydować, za które faktury chce wcześniej otrzymać środki z wystawionych faktur. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika systemowi e-trade, usługa faktoringu jest elastyczną formą finansowania – dostosowuje się do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa, pozwalając na korzystanie z udzielonego limitu jedynie w razie potrzeby i często w 100% zapewniając bieżące finansowanie firmy.

 

Rozwijany przez nas system e-trade jest doskonałym przykładem skutecznego wdrożenia automatycznych procesów do obsługi faktoringu. Nie byłoby to jednak możliwe, gdybyśmy nie zderzyli naszej wizji z realnymi potrzebami Klientów. Przeprowadziliśmy szereg rozmów i odbyliśmy wiele spotkań, aby poznać ich punkt widzenia, jako finalnych użytkowników systemu, to właśnie do nich należało ostatnie słowo. Przejrzysty język, nowoczesna szata graficzna, praktyczne zastosowanie oraz wprowadzone funkcjonalności powstały w odpowiedzi na zgłoszone potrzeby. Rozwijając system, nie domyślamy się, nasze propozycje konsultujemy bezpośrednio z Klientami. Takie podejście jest kluczowe, aby udostępniać system faktoringowy, dzięki któremu stale wyznaczamy trendy  – mówi Edyta Oszajca, kierowniczka zespołu ds. relacji z klientami w BNP Paribas Faktoring.

 

Faktoring pozwala przedsiębiorcy otrzymać pieniądze szybciej niż wynika to z terminu płatności określonego na fakturze, nawet zaraz po jej wystawieniu. Wszystko dzięki narzędziom faktoringowym, za pomocą których faktura w momencie przesłania do kontrahenta, trafia jednocześnie do firmy faktoringowej, która może ją sfinansować. W efekcie klient faktoringowy może otrzymać środki jeszcze tego samego dnia. Natomiast źródłem spłaty faktoringu są wpłaty dokonywane przez kontrahentów w terminie płatności określonym na fakturze.

 

Korzystanie z systemu e-trade niesie za sobą szereg korzyści. Klient na bieżąco może zarządzać listą swoich kontrahentów, ma możliwość wieloosobowej akceptacji wniosków o finansowanie faktur, może korzystać z dedykowanych szkoleń online wspierających korzystanie z systemu oraz samodzielnie tworzyć szczegółowe raporty ułatwiające obsługę faktoringu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

2pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »