Dom » Budownictwo

Brama garażowa Gerda w finale konkursu Diamenty Stolarki 2015

Brama garażowa Gerda w finale konkursu Diamenty Stolarki 2015
Zobacz więcej zdjęć »
Głosami internautów w finale konkursu zorganizowanego w ramach targów przez Warsaw Build oraz Forum Branżowe znalazła się segmentowa brama garażowa Classic marki GERDA.

Bramy garażowe GERDA to wygoda użytkowania, bezpieczeństwo, szczelność i doskonała izolacyjność termiczna. To także eleganckie wzornictwo, zamki z wymiennymi wkładkami, przeszklenia, kratki wentylacyjne, automatyczny napęd do zdalnego zamykania / otwierania bramy, a także inne akcesoria, takie jak: zasilanie awaryjne, fotokomórki bezpieczeństwa, ale też odbiornik radiowy do sterowania zarówno bramą garażową, bramą wjazdową czy roletami.

Nowa linia drzwi GERDA wprowadzająca inserty ze stali nierdzewnej oraz różne rodzaje i kolory przeszkleń, została dostosowana do wzornictwa i kolorystyki bram, aby zapewnić styl i estetykę architektoniczną dla tradycyjnych i nowoczesnych domów, a także rezydencji.

Na ilustracji przykład bramy garażowej w połączeniu z nową liną wzorniczą drzwi Gerda.GERDA (PRESS BOX)
www.gerda.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »