Firma » Bankowość

BRE wyznacza standardy na rynku dla najzamożniejszych

BRE wyznacza standardy na rynku dla najzamożniejszych
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz trzeci w historii i drugi z rzędu redakcja prestiżowego Euromoney Magazine uznała BRE Private Banking & Wealth Management za najlepszą instytucję oferującą usługi bankowości prywatnej w Polsce.

Najlepszym bankiem na świecie świadczącym usługi bankowości prywatnej został w tym roku Credit Suisse.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

BRE Private Banking & Wealth Management został uhonorowany tytułem „Best Private Banking in Poland" i zwyciężył także w trzech innych kategoriach: "Relationship Management", "Best Privacy and Security" oraz "Best Range of Investment Products".

Nagroda Euromoney to obiektywne, zewnętrzne i co ważne, eksperckie, spojrzenie na polski rynek. Dlatego tym bardziej cieszy nas, że po raz kolejny oferta BRE Private Banking & Wealth Management została uznana za najlepszą" - mówi Małgorzata Anczewska, Dyrektor BRE Private Banking & Wealth Management.
Ta nagroda to nie tylko docenienie naszych dotychczasowych wysiłków ale też zobowiązanie do ciągłej pracy nad dostarczeniem najlepszych możliwych rozwiązań w zakresie kompleksowego zarządzania majątkiem"- dodaje.

Coroczna ocena oferty dla zamożnych, przeprowadzana przez magazyn Euromoney, składa się z przeglądu wyników ilościowych i jakościowych poszczególnych instytucji pogrupowanych regionami oraz zakresem usług. Pod uwagę brane są między innymi: zakres świadczonych usług, relacje z klientami, oferta produktowa, przeciętny wzrost zdeponowanych środków, zysk netto, zmiany w liczbie obsługiwanych klientów, a także wysokość środków pod zarządzaniem. Częścią oceny jest głosowanie biorących w niej udział instytucji na wybranego konkurenta, którego uważają za najlepszego na danym rynku.

Magazyn Euromoney jest jednym z najbardziej cenionych na świecie czasopism o tematyce finansowej. Ranking obejmuje ponad 60 krajów, w których wybierane są najlepsze instytucje świadczące usługi Private Banking. Wszystkie instytucje finansowe biorące udział w rankingu ankietowane są jednym narzędziem, dzięki czemu świadczone usługi i oferta mogą być obiektywnie porównane przez niezależnych ekspertów.

BRE Private Banking & Wealth Management od 1995 roku świadczy najwyższej jakości obsługę oraz usługi finansowe kierowane do osób o wysokim statusie majątkowym, które cenią prestiż, komfort i dyskrecję. Poza klasycznym zarządzaniem inwestycjami oferuje kompleksowe zarządzanie zamożnością, to znaczy np. posiadanym przez Klienta przedsiębiorstwami, czy nieruchomościami.
Jako jedna z pierwszych instytucji na rynku BRE Private Banking & Wealth Management wprowadził Bilans Klienta, przenosząc w ten sposób akcent z zarządzania produktowego na kompleksowe zarządzanie portfelem, nastawione na realizację strategicznych celów inwestycyjnych Klienta. Na podstawie pełnej analizy struktury majątku Klienta (aktywów i pasywów) Doradca wpierany przez zespół ekspertów proponuje strategię dopasowaną do indywidualnych potrzeb, horyzontu inwestycyjnego a także poziomu akceptacji ryzyka. Otwarta architektura produktowa umożliwia  dostęp zarówno do rozwiązań proponowanych przez specjalistów z grupy BRE Banku jak i do szerokiej palety produktów inwestycyjnych oferowanych przez najlepsze instytucje finansowe obecne na polskim rynku, a tym samy faktyczne „szycie na miarę" oferty. Uzupełnienie oferty, umożliwiające większą dywersyfikację portfela, stanowią inwestycje alternatywne w postaci bezpośrednich inwestycji na rynku nieruchomości oraz inwestycji w sztukę, czyli art banking.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »